reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania , dolki a co z partnerem?

Tak to Cerazette :) z tym,ze to nie jest tak ze jest w nich jakas tam maka ziemniaczana! Do tej pory bralam cerazette jakies 4 miechy i wszystko bylo spoko, ale nagle okresik mi sie zatrzymal, myslalam ze mnie zafasolkowalo,ale lekarz i testy to wykluczyly. :angel: Po prostu przy Cerazette ma prawo zdazyc sie tak, ze raz na jakis tam dluzszy okres @ sie zatrzyma (opozni) o jakies 2-3 tygodnie. uwiezcie mi to zaden komfort.

Dzis powiedzialam prawde temu mojemu Vezyrkowi, ze od 8 czy 10 dni juz nie lykam pigul, co moze oznaczac, ze byc moze zafasolkujemy w krotce ::). Jestr caly szczesliwy i tescik to by on juz najchetniej teraz zrobil zeby sprawdzic ;), ale bedziemy czekac do terminu @. Buziaczki

Najbardziej na swiecie to chcialabym miec pierwszego synutka, ale jak bedzie corenka tez bede happy! ;D

 
reklama
JUPI !!!!!
Czy wy to slyszalyscie, dzisiaj moja kochana Pandorka jak jej powiedzialem zeby juz od dzisiaj nie lykala tabletek bo wiem ze jej na tym baaaaaaaaardzo zalezy,przyznala mi sie ze juz chyba od 8 dni ich nie lyka :) Ale to byl dla mnie szok, ale cos podejzewam ;) Takie przyszlo ojcowskie przeczucie ;)
Wiec mozliwe ze w najblizszym czasie tez zafasolkujemy :) trzymajcie kciuki i teraz to naprawde mozemy napisac ze sie staramy :)
Pozdrawia was wszystkie baaaaaaaaardzo szczesliwy Vezyrek
Ps. Kocham Cie bardzo Pandorko :)
 
Madziujka
narazie przygotowania do weselicha powoli sie rozkrecaja, w przyszlym tygodniu poznamy dokladnie date slubu to bedzie wiadomo co i jak.narazie wiemy kto bedzie swiadkami na naszym slubie i to tyle (obydwoje sie zgodzili na to i to najwazniejsze) ;) i wiemy ze odbedzie sie w manchesterze :) jak bedziemy cos wiecej wiedziec to damy znac, a na razie po glowie chodzi mi zafasolkowanie :)
Pozdrawiam
 
Pandorka to tak jak ja chcialam miec pierwszego synka ... i jest :) ,, maly Dawidek .. moj mezus happy caly ;) hihi

No to jak tabletki odstawione to tylko wypatrywac tesciku u Was ;) ... muciosss :D
 
Vezryku i Pandorko nic nie pozostaje jak trzymanie kciuków za Was!!! I je trzymam!!!!!
Kurczaczki a wesele to szybciucho chyba robicie jak nie znacie terminu ;) ja to 1,5 roku wcześniej już musiałm mieć termin sale i takie tam... :)
Powodzenia
 
Madziujka
Co do wesela :) to bedzie bardziej kameralne. Jak juz wczesniej pisalem jestesmy w Anglii z dala od rodziny i raczej sie nie zapowiada ze ktos z rodziny bedzie na slubie,jezeli juz to troche znajomych z pracy. Wiec bedziemy kombinowac mala impreze taka dla znajomych. A we wrzesniu jak przylecimy na urlop do Polski to wtedy zrobimy duze przyjecie dla rodziny :) mam nadzieje aby ich poinformowac o slubie i o ciazy :)
A poki co grunt ze mamy siebie i moze za 9 lub wiecej miesiecy dzidzie :)
 
reklama
mrs_szaya hmm, tak to już jest, że dzieciątko pojawia się często w najmniej oczekiwanym momencie... ale tak widocznie ma być... i ja uważam, że tak jest dobrze, a sytuacja na pewno dobrze się poukłada, zobaczysz. Wierze, że warunki wam się poprawia i wszystko jakoś się ułoży. Najwazniejsze, żeby z dzidizusiem było wszystko dobrze!! Trzymam kciuki :)

Vezyrek i Pandorka co tam u was??? jak staranka???
 
Do góry