reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania , dolki a co z partnerem?

Czy Wasi mężowie też już zrobili jakieś badania czy nie barzo? Jak wyszły? Czy ktoś wie coś o leczeniu męskich problemów ze zrobieniem fasolki??
 
reklama
Trochę tutaj nic się nie działo :)
Ja jestem zamężna uuu kupę czasu!
7 miesięcy ;D
Mieszkamy ze sobą trzy lata, znamy się pięć.
śmieją się z nas że stare wyjadacze jesteśmy :laugh:
Pan i władca <hahahaha> po starannych przemyśleniach i konsultacjach zgodził się, że to ten czas!
Tak wspaniałomyślnie... ;)
Czyta, rozmawia dba o mnie i zdrówko psychiczne i fizyczna a rozrywek też potrafi dostarczyć.
 
Mój mężuś jak go przycisnę to mówi że chce ale normalnie nie porusza tematu za często chyba nie chce żebym się czuła pod presją ;). Ale jak kiedyś myślekiśmy że się udało to był taki słodki :) widaś było że się cieszy.
 
No to super - kochany mąż to prawie cały sukces ;D
Ale pokłócić się też jest miło 8)
żeby życie miało smak ...
 
MY jeszcze nie zaczelismy staranek ale czasem zagladamy do sklepu z dzidziana odzieza,wozkami mebelkami i zabawkami.Moj pol maz zawsze "stara" sie mnie odciagnac od drzwi sklepu ale wie ze jest na spalonym.Jak juz wejdzie to lapie bakcyla :laugh: Przewaznie to ja zaczynam rozmowe o malenstwie ale widze ze podswiadomie tez o tym mysli np ""jak bedziesz w ciazy to nie bedziesz mogla jesc tyle soli" Robi mi prezety zamawiajac przez internet pudelka prezety dla ciezarowek i niemowlat,dostaje butelki,pampersy,kremy,maskotki i takie tam.Musze wam powiedziec ze pokoik dla malenstwa juz przygotowany,pomalowany w odpowiednie kolorki tylo kupc mebeli i juz!! ....................mam nadzieje ze nie bedziemy czekac dlugooooooo,a tak sie zapowiada :(
 
A mi sie wydaje ze przyszli ojcowie nie mowia zbyt wiele o dzieciach bo sie boja poruszac takich tematow. My czekamy az do mometu kiedy jestesmy przycisnieci do muro.gdzies tam podswiadomie chcemy zalozyc rodziny,miec dzieci i dbac o nasze domostwo. ;) Ale staramy sie niestety odlekac wiele rzeczy jak najdluzej sie da. Wiem jak jest ze mna,ale tez wiem jak moje kochanie oglada ciuszki dla dzieci,wozki itd to tez lapie tego bakcyla i mysle coraz czesciej aby juz cos z tym robic. Jezeli moja ukochana nie odpusci rozmow na temat poczecia dzidzi to chyba sie zlamie i zgodze sie na te starania juz za kilka dni. :angel: :angel: (ale napewno zaczniemy sie starac w listopadzie,to juz ustalone). Zobaczymy czy nie wczesniej :)
Pozdrawiam Tatusiow i Mamusie - tych i te obecne i przyszle ;)
 
A u mnie to wygladalo troche inaczej ... to moj mezus naciskal na dzidziusia :) ... ja sie bronilam na poczatku rekami i nogami ;D ... teraz przy drugiej ciazy to ja naciskalam , moj mezus "sie bal" - ale to juz z wiadomych powodow ... tak wiec roznie to bywa w tych rodzinmach ;D
Vezyrek daj sie namowic za pare dni ;D ;)
 
??? Czyli w koncu udalo ci sie namowic meza na drugie dziecko ???
Jaka roznica wieku bedzie miedzy jednym a drugim? Bo my jak juz bedziemy mieli jedno to tez chcialbym w krotkim okresie czasu postarac sie o drugie :) a moze i trzecie ;)
pozdrawiam
 
Vezyrku  ... pierwsze dziecko niestety ale jest teraz aniolkiem :( ... poronilam, dlatego moj mezus bal sie ten drugi raz i to ja bylam teraz namawiaczka :)
ale jesli chodzi o roznice wieku to my juz myslimy ze jak Dawidek skonczy dwa latka to zaczniemy myslec o kolejnej pociesze :)
 
reklama
:( To przykre, ale najwazniejsze ze jestes znowu w ciazy i czekacie na dzidzie. Jestem pewien ze bedzie wszystko wporzadku i trzymam kciuki za was :)
Pozdrawiam
 
Do góry