reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

Byłam ostatnio u gin. ale niestety nie u swojego. To powiedziała tylko ze endometrium cienkie i wszystko ok. Widziałam na zdjęciu że były pęcherzyki, ale nic na ten temat nie mówiła a ja się nie spytałam 🙉 a miałaś miesiączkę przy kp?
Tak miałam. Ogólnie od razu po połogu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, po odstawieniu miesiąc później dostałam okres. Potem miałam cykle 28-34dniowe i w 5cs zaszłam w ciążę, cały czas karmiąc przy tym piersią.
 
reklama
Już po ślubie? Jak się wszystko udało?
Tak, dziękuję 😘msza była bardzo ładna wg mnie, było malutko osób. Dobrze, ze juz po 😄 mnie dziecko już mocno cisnie na pęcherz, dwójka maluchów więc jest co robić. Ja robię prawko, mam nadzieję że już coraz bliżej egzaminu. Wyniki też póki co ok, mam jutro badanie 3 trymestru. I się cykam czy wszystko dalej ok. My też byliśmy wszyscy po kolei chorzy, zwracaliśmy, gorączka, biegunka. Na dodatek mój mąż upadł i stlukt sobie plecy i nie mógł ponad dwa tyg nawet dzieci podnieść ani nic. Więc się tutaj jeszcze dodatkowo wymęczyłam. Chciałabym w styczniu ogarnąć walizkę do szpitala i naszykowac Małej miejsce w łóżeczku i w pokoiku, ale coś czuję że ten bałagan u nas nas nie opuści 😅 powiem Ci, że moja druga ciąża też była cięższa chyba psychicznie niż pierwsza, teraz znów lepiej. Jeśli wszystko będzie okej z
Dzieckiem Itd może za dwa latka jakby mąż się ugiął to chyba bym się postarała o synka do pary i brata dla niego 🤣
 
Tak, dziękuję 😘msza była bardzo ładna wg mnie, było malutko osób. Dobrze, ze juz po 😄 mnie dziecko już mocno cisnie na pęcherz, dwójka maluchów więc jest co robić. Ja robię prawko, mam nadzieję że już coraz bliżej egzaminu. Wyniki też póki co ok, mam jutro badanie 3 trymestru. I się cykam czy wszystko dalej ok. My też byliśmy wszyscy po kolei chorzy, zwracaliśmy, gorączka, biegunka. Na dodatek mój mąż upadł i stlukt sobie plecy i nie mógł ponad dwa tyg nawet dzieci podnieść ani nic. Więc się tutaj jeszcze dodatkowo wymęczyłam. Chciałabym w styczniu ogarnąć walizkę do szpitala i naszykowac Małej miejsce w łóżeczku i w pokoiku, ale coś czuję że ten bałagan u nas nas nie opuści 😅 powiem Ci, że moja druga ciąża też była cięższa chyba psychicznie niż pierwsza, teraz znów lepiej. Jeśli wszystko będzie okej z
Dzieckiem Itd może za dwa latka jakby mąż się ugiął to chyba bym się postarała o synka do pary i brata dla niego 🤣
Bardzo się cieszę, że wszystko się udało! Macie ten dzień za sobą ❤️ Właśnie teraz dookoła wszyscy chorują.. Pełno wirusów.. A na kiedy masz termin?

Ja postanowiłam, że na dwójce kończę 😅 więcej dzieci nie planuję 😁

Wczoraj byłam na wizycie, gin mnie wyslala do fizjo, najprawdopodobniej będę musiała mieć tejpy na brzuchu, bo mięśnie bardzo mi się rozjechały i przepuklina pępkowa zaczęła się robić. 🤷‍♀️ Nic lepiej działać za wczasu, żeby potem jakoś to ciało łatwiej dochodziło do siebie..
 
Bardzo się cieszę, że wszystko się udało! Macie ten dzień za sobą ❤️ Właśnie teraz dookoła wszyscy chorują.. Pełno wirusów.. A na kiedy masz termin?

Ja postanowiłam, że na dwójce kończę 😅 więcej dzieci nie planuję 😁

Wczoraj byłam na wizycie, gin mnie wyslala do fizjo, najprawdopodobniej będę musiała mieć tejpy na brzuchu, bo mięśnie bardzo mi się rozjechały i przepuklina pępkowa zaczęła się robić. 🤷‍♀️ Nic lepiej działać za wczasu, żeby potem jakoś to ciało łatwiej dochodziło do siebie..
Ja do fizjo pewnie pójdę po połogu. Ale wystaje mi pępek, mowia że to oznaką właśnie przepuklinki. W poprzednich mi nie odstawał. Termin mam na 7-10 marca. Ciekawe kiedy się urodzi. Ja ledwo żyję, dzieci roznoszą chałupę, znów jestem chora.
 
Czy to pozytywny test
0F1DD484-CEEE-493F-8155-5F39276C3265.jpeg
 
reklama
Do góry