reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania dla mam i kp

reklama
☹️U mnie już właśnie dwa miechy od ostatniego okresu. Ale czuje, że jestem przed. Piersi tak mnie bolą, mam opuchnięte,a młody z kolei potrafi ugryźć ☹️
Moja tez zaczęła podgryzać, ale wychodzą górne zęby. Nie jestem przekonana czy jedynki czy dwójki. Najgorszy jest ten moment „tuż przed” bo samopoczucie okropne, a w głowie tylko myśli: mógłby już przyjść..

Mam tak teraz, bo nie mam okresu nadal. Nie robiłam dzisiaj testu. Zrobie jutro znowu i może coś wywołam 🥺
 
A jak Wasza tarczyca? U mnie na razie ok, jestem pod opieką endokrynologa ;) mam ok 1.2-1.6 tsh
U mnie stabilnie, ale ja choruje przewlekłe długo przed ciąża. Aktualnie mam euthyrox 5x50-2x25. Muszę zbadać hormony, bo dawno tego nie robiłam, a widzę u siebie zmiany, które mogą sugerować ze coś się wymknęło spod kontroli 😱
 
Moja tez zaczęła podgryzać, ale wychodzą górne zęby. Nie jestem przekonana czy jedynki czy dwójki. Najgorszy jest ten moment „tuż przed” bo samopoczucie okropne, a w głowie tylko myśli: mógłby już przyjść..

Mam tak teraz, bo nie mam okresu nadal. Nie robiłam dzisiaj testu. Zrobie jutro znowu i może coś wywołam 🥺
Trzymam kciuki, żeby nie przyszedł! A test pokazał dwie kreski! Najgorsze takie czekanie, niewiadoma a w środku taka cicha nadzieja..
 
We mnie weszła w ostatnich dniach jakaś straszna niemoc i dół a Młody ma typową mamoze, ciągłe marudzenie i idące ząbki🙉pogoda ewidentnie nie służy, mogłaby przyjść wiosna i słoneczne dni🌸
 
We mnie weszła w ostatnich dniach jakaś straszna niemoc i dół a Młody ma typową mamoze, ciągłe marudzenie i idące ząbki🙉pogoda ewidentnie nie służy, mogłaby przyjść wiosna i słoneczne dni🌸
Dokładnie. Ja się wczoraj poplkaalam😓
Oj, znam to doskonale 😞 mój mąż jeszcze jest teraz na granicy awansu i nie ma go więcej niż zwykle.. u mojej córki mamoza włącza się po drugiej drzemce aż do snu nocnego. Czasami ja sprzedam dziadkom i chyba dziś jest ten dzień 😈
 
Super, że masz dziadków blisko, u nas niestety wszyscy daleko!🙉 Zawsze chociaż to chwilowe odciążenie i reset😃
Czasem przychodzą do mnie obawy, jak to będzie z dwójką, ale nie ma odpowiedniego wieku u tego pierwszego dziecka, zawsze jest jakieś ale, a to odnośnie pracy, a to bunt dwulatka, trzylatka, a to coś innego.. Więc chyba lepiej odchować za jednym razem, te trudne chwile miną 😁
 
reklama
Super, że masz dziadków blisko, u nas niestety wszyscy daleko!🙉 Zawsze chociaż to chwilowe odciążenie i reset😃
Czasem przychodzą do mnie obawy, jak to będzie z dwójką, ale nie ma odpowiedniego wieku u tego pierwszego dziecka, zawsze jest jakieś ale, a to odnośnie pracy, a to bunt dwulatka, trzylatka, a to coś innego.. Więc chyba lepiej odchować za jednym razem, te trudne chwile miną 😁
Pewnie! Jak się tak myśli, to każdy czas jest niewłaściwy na dziecko. Wiec nie ma co roztrząsać.
 
Do góry