reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania dla mam i kp

reklama
Doczekałam się. Wynik mnie zdumiewa, bo w poprzedniej ciąży zaczynałam od bety 60 🤣
 

Załączniki

  • DCB802FE-AE9C-48E6-9122-4A6BBB08ED2A.jpeg
    DCB802FE-AE9C-48E6-9122-4A6BBB08ED2A.jpeg
    143,8 KB · Wyświetleń: 52
Ja chyba też Was opuszczę, ale trzymam mocno za Was kciuki dziewczyny, czasem będę Was podczytywac ❤️ kolejny miesiąc może jeszcze nie będziemy się zabezpieczać, ale też nie będziemy się już jakoś specjalnie starać. Stawiałam bardzo na ten miesiąc, tym bardziej, że objawy owulacji też miałam mega wyraźne w tym miesiącu, tyle seksu to jeszcze nie mieliśmy chyba podczas całego stażu związku 😂, ale niestety nie wyszło, co też się odbiło na mnie i od wczoraj w kółko chce mi się płakać, szkoda mojej psychiki, bo synek jest obok, muszę się cieszyć czasem z nim i korzystać z ostatnich miesięcy przed powrotem do pracy, a do konkretnych starań wrócimy może za rok.
Powodzenia, trzymam kciuki za Wasze dwie kreski jak najszybciej 🍀❤️
 
reklama
Ja chyba też Was opuszczę, ale trzymam mocno za Was kciuki dziewczyny, czasem będę Was podczytywac ❤️ kolejny miesiąc może jeszcze nie będziemy się zabezpieczać, ale też nie będziemy się już jakoś specjalnie starać. Stawiałam bardzo na ten miesiąc, tym bardziej, że objawy owulacji też miałam mega wyraźne w tym miesiącu, tyle seksu to jeszcze nie mieliśmy chyba podczas całego stażu związku 😂, ale niestety nie wyszło, co też się odbiło na mnie i od wczoraj w kółko chce mi się płakać, szkoda mojej psychiki, bo synek jest obok, muszę się cieszyć czasem z nim i korzystać z ostatnich miesięcy przed powrotem do pracy, a do konkretnych starań wrócimy może za rok.
Powodzenia, trzymam kciuki za Wasze dwie kreski jak najszybciej 🍀❤️
A wiesz, że miałam to samo pisać 🙈🤔😅🥺 jeszcze się obraziłam na męża, no cóż. Myślę, że z chwilowo z seksow nici a przecież cykl trwa w najlepsze🤦 ja się w nocy splakalam, bo młody mnie tak pogryzł, nie spał i w ogóle. Też się nie będę zabezpieczała, zrobię test w lipcu, ale nadzieję już straciłam nie wiem czemu jestem tak źle nastawiona. Ps. Moja koleżanka miała wracać do pracy , a tu nagle dwie kreski, także nigdy nic nie wiadomo 😅
 
Do góry