reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny czy ból owulacyjny świadczy o pęknięciu pęcherzyka? Z czego się ten ból bierze ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was dziewczyny i chętnie do Was dołącze. Milena 31 lat, mam już 15msc córeczkę 😊, starania o kolejną dzidzie praktycznie od porodu czyli już troszeczkę. Po porodzie cykle były dość nieregularne, więc poszłam na wizyte do ginekologa zawiniło endometrium o typie polipowatym. 3 miesiące brania tabletek anty. Po odstawieniu w 2 cyklu upragnione 2 kreseczki. Niestety radość nie trwała długo 😥 3 tyg po terminie miesiączki krwawienie, doszło do poronienia. Wszystko się samoistnie wyczysciło od połowy cylku przyjmuje duphaston zobaczymy czy teraz się uda. Trzymam mocno za Was kciuki aby wam się udało 😊 pozdrawiam.
 
Dziewczyny oto mój dziwaczny wykres.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191112-071812.png
    Screenshot_20191112-071812.png
    59,1 KB · Wyświetleń: 63
U mnie jutro lub pojutrze termin @, czuję się dziś jak śmieć, osłabiona, brzuch mnie boli, zimno mi jest i nie mogę się ogrzać i jeszcze wyskoczył mi jęczmień na powiece i dziś na wkładce miałam śluz jakby płodny tylko mętny... Taka typowa galaretka. Wtf... Co się jeszcze wydarzy :(
 
reklama
To tak jak ja. Jak mierzyłam w ustach też miałam taki wykres w 3 światy. Drugi cykl mierze w pochwie nie jest idealny wykres ale napewno lepszy niż ten co mierzyłam w ustach. Może od przyszłego cyklu spróbuj w pochwie.

Ja miałam teraz od 12 do 14dc plamienia i dzisiaj po wprowadzeniu temperatury wykres flo zaznaczył mi owu na 14dc ale testów nie robię i na monitoringu też nie byłam więc to tylko wykres.
 
Do góry