reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
@Paraply Ja też słyszałam, żeby prolaktyne robić ,, na spokojnie ,, co do stresującej pracy to witam w klubie. Dziś jak wróciłam to jak tornado... :(
A Ty byłaś na zwolnieniu tak? Nie wiem czy dobrze pamiętam.
Daj spokój, ja jestem jednym wielkim strzepkiem nerwów :( I najgorsze, że nie wiem przestawić w swojej głowie, że to tylko praca i żeby tak się nią nie przejmować.
 
A Ty byłaś na zwolnieniu tak? Nie wiem czy dobrze pamiętam.
Daj spokój, ja jestem jednym wielkim strzepkiem nerwów :( I najgorsze, że nie wiem przestawić w swojej głowie, że to tylko praca i żeby tak się nią nie przejmować.
Kochana chodziło mi o to, że dziś taki dzień miałam w pracy... dużo ludzi sobie nie przyszło po weekendzie i trzeba było pracować za 3....
Ja latem byłam na zwolnieniu 6tyg po stracie. Leciałam do Pl porobić badania itd.
Nie jest łatwo, w każdej pracy jest inny rodzaj stresu. U mnie jeszcze dochodzi pośpiech i odpowiedzialność za cyferki itd. Ale głowa do góry, zaciazymy i będziemy musiały zwolnić tempo ;)
 
Ja przez poprzednia prace nabawiłam się torbieli ( okropny stres) wiec wiem o czym mówicie. Ok Ka zmykam spać bo jutro praca a oczy mi się klęka od kilku godzin
 
Czysta lidnokaina faktycznie działa tyle co nic :-/ to jest najsłabsze znieczulenie:-) i teraz praktycznie już się to nie stosuje.Zastapila ja artykaina i inne.i artykaina w odpowiednim stężeniu i braku lub małej ilości adrenaliny są dedykowane kobieta w ciąży:-) A czasem są takie ubytki do zrobienia (male i umiejscowione w mało unerwionym /mało wrazliwym miejscu zeba) więc warto się zastanowić czy znieczulenie wogóle jest konieczne:-)

P.S jestem dentystką:-)
Oooo to ja powtórzę pytanko :) może śmieszne... Czy mówić dentyście o przypuszczeniach ciąży jeśli jeszcze nie bylo najprawdopodobnie zagnieżdżenia? ...... Nie no, jak sama czytam to myślę że to głupota hehe
 
Oooo to ja powtórzę pytanko :) może śmieszne... Czy mówić dentyście o przypuszczeniach ciąży jeśli jeszcze nie bylo najprawdopodobnie zagnieżdżenia? ...... Nie no, jak sama czytam to myślę że to głupota hehe
Powiedz poprostu że starasz się o dziecko i możesz być w ciazy ale za wcześnie na test.lekarz zrozumie.:-) i poda odpowiednie znieczulenie( ja bym tak zrobila:-)
 
reklama
Do góry