reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Ja się staro nie czuje i wiem ze można nie obchodzi mnie co ludzie mówią. Dziękuje dziewczyny. Zaraz usnę wypiłam 3 kawy u dalej chce mi się spać
 
reklama
Właśnie wróciłam z wizyty. Dzis 13 dc pechezyk 20mm od jutra mam zacząć brać duphaston i w piatek nast wizyta monitoring cyklu. Zobaczymy co będzie. Dziś test owu wyszedł pozytywny.
 
Jestem po wizycie u dentysty. Do mojego pytania podszedł spoko. Znam go zresztą już z 15 lat. Powiedział, że to znieczulenie nie wpływa ani na organizm ani na płód. Wpłynąć może stres i ból . Jeżeli miałabym wcześniej jakieś poronienia itp to się dmucha wtedy na zimne i z zasady się uwaza. Ale w tym momencie nie mam co się bać. I zrobiłam dwa zęby naraz by mieć spokój już. :) Jeszcze jutro wizyta u gina. I w końcu trochę odpocznę od lekarzy.
A co u Was
 
W ogóle to tak napisalam jakbym już była w ciąży hehe... Lekarzowi powiedziałam że staram sie, z pomocą medycyny więc jest możliwość że mogę być. Jejku... Jakie to by było piękne.
 
reklama
Do góry