reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
a jeśli nie będę miała transferu to chyba nie muszę później brać tej całej luteiny i dupka?
Wiecie co bo mi wici opadły i czuję się zrezygnowana, jakbym zapomniala, że przede mną jeszcze punkcja i czekanie na zarodki... Tak się poczułam, jakbym już nie miała na co czekać tylko dopiero za miesiąc. No chyba nie 😅
ja dostałam proga na 10 dni i 11 dnia byłam na kontroli jak wyglądają jajniki i odrazu wtedy lekarz zadecydował że szykujemy się na transfer i przepisał mi estrofem kazać brać od 2dc i pokazać się w 12/13 dc i tam już Endo było ładne to powiedział że za tydzień transfer i od kiedy wdrażamy proga
 
reklama
a jeśli nie będę miała transferu to chyba nie muszę później brać tej całej luteiny i dupka?
Wiecie co bo mi wici opadły i czuję się zrezygnowana, jakbym zapomniala, że przede mną jeszcze punkcja i czekanie na zarodki... Tak się poczułam, jakbym już nie miała na co czekać tylko dopiero za miesiąc. No chyba nie 😅
Ja nie brałam po punkcji kompletnie żadnych leków z racji tego, że świeżego transferu miało nie być.
 
Do góry