reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Melduję się po wizycie. Niestety jestem juz po owulacji dziś 14 dzień cyklu ,dr twierdzi że była wczoraj . A nie było na weekendzie staram małżonek w pracy .A dziś to już po ptakach...
 
Cześć dziewczyny, dziś 27 dc brzuch pobolewa jak na @ promieniując do ud. Widziałam również nitki krwi w śluzie. Moja @ powinna przyjść 1/11 ale chyba zawita wcześniej.
 
Dziewczyny powiedzcie jak zażywać inofem i costagnusa? Inofem po 2 czy po 1 dziennie ? Pamiętam że czegoś się nie bierze w określonych dniach cyklu... pomocy


W ogóle mam brać inofem kiedy już biorę ovarin?
 
reklama
Do góry