reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Chyba sama siebie chce oszukać, że dam radę nie myśleć... Ze spróbuję odpuścić trochę.... Dziś od samego rana mam ochotę ryczeć, czuję że nic z tego nie będzie, brzuch ciut po olewa jak zwykle na kilka dni przed@.. A teksty znajomych pt., "odpuść to zaskoczy" doprowadzają mnie do kur...cy.
Mam to samo. Jak to jeszcze od kogoś usłyszę to słowo daje dam w zęby.
 
reklama
Hej hej gratuluję II i witam :) Czytam Was regularnie. Właśnie zawitalismy do Pl na weekend. Kupiłam z Solgaru cynk, castagnus, ale nie wiem czy mogę castagnus brać gdy biorę euthyrox?? I jak się to bierze? Cały cykl? Czy tak jak wiesiolek do połowy?
 
Hej hej gratuluję II i witam :) Czytam Was regularnie. Właśnie zawitalismy do Pl na weekend. Kupiłam z Solgaru cynk, castagnus, ale nie wiem czy mogę castagnus brać gdy biorę euthyrox?? I jak się to bierze? Cały cykl? Czy tak jak wiesiolek do połowy?
Mnie po informowano że castagnusa nie można brać z ethyroxem i brałam rano euthyrox a wieczorem castagnusa.
 
U mnie dziewczyny kolejny cykl bezowulacyjny.... Straciłam nadzieję na cokolwiek. Chyba się poddaje.

Jak to śpiewa moj ulubiony zespół....

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.. :(
 
Co tam dziewczynki u Was? Jakieś nowe kreseczki? Ja nawet w tym cyklu nie mierze temp. Odpuściłam wszystkie sprawdzania XD ale dziś czuję że jajnik pobolewa. Nawet straciłam rachubę który to już dc ale jakoś w środku hehe :) a może i dobrze :)
 
reklama
Tak. 9 dzień cyklu. W tym miesiącu nawet nie miałam szansy przez chwilę się nacieszyć i mieć cień nadzieji. Wczoraj skończył się okres, a dziś na USG już wiadomo że nie ma owu. Zero pęcherzyków. A clo które brałam 5 dni nabudowalo mi 4 cm torbiel.
 
Do góry