reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
KiedyPytam widzisz, czyli nie jest źle. Teraz jest szansa więc działajcie i trzymam kciuki :-) :)

Dziewczyny, a najlepiej się przytulać dzień przed owu czy w dzień owulacji? Żeby były większe szanse.
Też zawsze się zastanawiam. Tym bardziej, że w aplikacji i testach "owulacja" to tak naprawdę ten wzrost lh, a sama owu nastąpi 24-36 godzin później.
Ja stawiam na dzień owu w aplikacji. Potem jeszcze dwa dni po jeśli można. W ogóle powiem szczerze... u nas nie da rady codziennie. Z reguły robimy dwa dni przed owu, owu i jak się da to jeszcze raz.
 
Też zawsze się zastanawiam. Tym bardziej, że w aplikacji i testach "owulacja" to tak naprawdę ten wzrost lh, a sama owu nastąpi 24-36 godzin później.
Ja stawiam na dzień owu w aplikacji. Potem jeszcze dwa dni po jeśli można. W ogóle powiem szczerze... u nas nie da rady codziennie. Z reguły robimy dwa dni przed owu, owu i jak się da to jeszcze raz.
Czemu nie da rady codziennie? My to moglibyśmy codziennie ale pytanie czy warto.... Czy nie potrzeba tej regeneracji. Wszyscy o tym mówią i wszędzie pisze, że musi być.
Aplikacja chyba pokazuje dzień owulacji, a testy, które robimy ten wzrost LH. :confused:
 
Czemu nie da rady codziennie? My to moglibyśmy codziennie ale pytanie czy warto.... Czy nie potrzeba tej regeneracji. Wszyscy o tym mówią i wszędzie pisze, że musi być.
Aplikacja chyba pokazuje dzień owulacji, a testy, które robimy ten wzrost LH. :confused:
ja to bym codziennie nie mogla, jakos mnie boli szyjka jak za czesto, zreszta moj tez ma.taka prace ze codziennie ciezko
 
”Poza tym ostatnie wyniki badań przyniosły radę, by mężczyźni chcący zostać ojcami uprawiali seks codziennie na tydzień przed owulacją. Dlaczego? W ten sposób ma się poprawiać jakość spermy.”
To fragment z artykułu o super możliwościach nasienia męskiego. Dziewczyny, gra wstępna i nawet codzienny seks to to, co zbliża nas do rodzicielstwa. częsty seks, ale to chyba taki kilka razy pod rząd, może jedynie osłabić siłę wytrysku, co ewentualnie może skutkować tym, że „nie doleci” ale nie jakość nasienia.

@Spazientito dzięki! Mam dobre przeczucia ale no, nie chcę się znowu zawieść więc staram się sobie wmawiać, że to wszystko to na pewno pms i złośliwy progesteron płata mi figle. Czekam na Twój jutrzejszy wynik
 
”Poza tym ostatnie wyniki badań przyniosły radę, by mężczyźni chcący zostać ojcami uprawiali seks codziennie na tydzień przed owulacją. Dlaczego? W ten sposób ma się poprawiać jakość spermy.”
To fragment z artykułu o super możliwościach nasienia męskiego. Dziewczyny, gra wstępna i nawet codzienny seks to to, co zbliża nas do rodzicielstwa. częsty seks, ale to chyba taki kilka razy pod rząd, może jedynie osłabić siłę wytrysku, co ewentualnie może skutkować tym, że „nie doleci” ale nie jakość nasienia.

@Spazientito dzięki! Mam dobre przeczucia ale no, nie chcę się znowu zawieść więc staram się sobie wmawiać, że to wszystko to na pewno pms i złośliwy progesteron płata mi figle. Czekam na Twój jutrzejszy wynik

To my dokładnie tak zrobiliśmy w tym cyklu, zaczęliśmy w sobotę 10 sierpnia i maraton się skończył w owulację 16 sierpnia. Aż miałam dość ;) :p

bla, bla, bla, my tu wszystkie czekamy na dzień testu :) trzymamy kciuki :)


Ja Wam dam bla bla bla :p;) Test już czeka na swoją kolej w łazience, jak jak stara babcia pójdę sikać w środku nocy :p Dzięki za wsparcie dziewczyny :*
 
reklama
Do góry