reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Czemu nie da rady codziennie? My to moglibyśmy codziennie ale pytanie czy warto.... Czy nie potrzeba tej regeneracji. Wszyscy o tym mówią i wszędzie pisze, że musi być.
Aplikacja chyba pokazuje dzień owulacji, a testy, które robimy ten wzrost LH. :confused:
U nas się nie da bo męża siłą nie wezmę. A już uwodzenie wychodzi mi bokiem. A zadaniowo nie podchodzi do sprawy. Już sama nawet codziennie nie mam ochoty... za długo to trwa.
Życie... trzy remonty w 4 lata, zakładanie firmy, starania o środku z UE, przeprowadzka, mały brzdąc i wiek męża robia swoje.

Mi w aplikacji wypada wstepna owulacja, która potwierdzam testem i póki co się pokrywają, ew. obsuwa o dzień.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś brała ten duphaston na początku i potem się samo oczyściło? Naprawdę bardzo ale to bardzo się boje się że niepotrzebnie brałam tabletki i teraz będzie trzeba to jakoś mechanicznie w szpitalu usuwać..
 
@nnat ja w weekend kupuje jakieś wygodne leginsy, póki co normalne, żeby mnie tak nie uciskały... Najgorzej, że ja muszę się ubierać formalnie i za chwilę - o ile to to - nie będę w stanie dopiąć żadnych moich spodni...

Kupiłam ten test i dopadł mnie strach, że nie jestem w ciąży. Taki naprawdę dość mocny. Siedzę i się martwię w związku z tym. Nie ma to racjonalnych podstaw, ale trochę mnie paraliżuje :(:(:(

I słusznie! Kup coś wygodnego, ja dzisiaj na pieniądze nie patrzyłam ani na nic tylko na wygodę i kupiłam sobie rajstopy dla kobiet w ciąży i spodnie ciążowe, nawet nie wyobrażasz sobie co poczułam i co sobie szepnęłam w przymierzlani do siebie :D
Ja też formalnie się ubieram do pracy, albo sukienka albo spodnie/spódnica i koszula i każde portki mnie cisna że nie da rady wysiedziec.. :)

Dziewczyno, proszę Cię, jesteś w ciąży, rano test Ci to potwierdzi, mówię Ci to ja, czarownica [emoji23]
Nic się nie martw będzie wszystko zgodnie z planem [emoji3590]


Dziewczyny beta z dzisiaj 169,80. Więc już po ptakach. Teraz żałuję że wogóle zaczęłam brać ten duphaston.. mam nadzieję że to się jakoś samo oczyści..

Strasznie mi przykro ciągle wierzyłam że może akurat się uda... :(
Tule bardzo mocno... :*
 
Dziewczyny czy któraś brała ten duphaston na początku i potem się samo oczyściło? Naprawdę bardzo ale to bardzo się boje się że niepotrzebnie brałam tabletki i teraz będzie trzeba to jakoś mechanicznie w szpitalu usuwać..

Ja brałam, spokojnie. Odstawiłam i po kilku dniach samo poszło. Mniej więcej na takim etapie jak u Ciebie. Trzymaj się, strasznie mi przykro :(:(:(

Dzięki @nnat. za słowa wsparcia:* Ja mam bardzo formalny dress code, poziom garsonek i garniturów, więc będzie problematycznie.
 
@enej... tak bardzo mi przykro... :( ja jak dostalam plamien to zaczelam brac luteine, plamienia ustały, beta spadała.. Po kilku dniach dostałam krwawienie... :(
 
@enej przykro mi, na prawdę... sama przez to przeszłam chwile temu. W pierwszy dzień krwawienia lekarz zapisał mi luteinę dopochwowo, którą brałam przez 3 dni, potem przestałam, bo lekarz na izbie powiedział, że już nie ma sensu. Wszystko samo się oczyściło. Wypłacz się ile potrzebujesz, ale nie załamuj. Wiele z nas ma to za sobą, trzymaj się!
 
reklama
Do góry