reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny pęcherzyk dopiero będzie pękał dziś lub jutro. .... Jak robiliśmy to intensywnie środa i wczoraj to dać odpocząć żołnierzom do jutra rano?
Ja bym dała im czas na regenerację. Gdzieś czytałam że za często jak się kochasz to plemniki nie są tak silne. Jak dwa dni dzualaliscie to macie zapas;)
 
Czy po duphastonie mogą zacząć znowu pobolewac mnie piersi? To w końcu hormon ale nigdy nie brałam i nie wiem czego się spodziewać. Okropnie zaziębiony jestem;(
A mimo wszystko czuje się jakaś spokojna. Tzn boje się że się okaże że to jakieś poronienie zatrzymane czy coś i trzeba będzie odbyć wizytę w szpitalu. Ale pierwszy raz od niedzieli się wyspałam. Trochę;)
 
Tak zrobimy ... Niech po wczorajszym szaleństwie chociaż do rana odpoczną
Ja z kolei czytałam, że to niepotwierdzona bujda z tym „odpoczywaniem” plemników i starający się powinni się kochać zawsze, kiedy mają na to ochotę bo nie ma to wpływu na jakość nasienia. Nawet codziennie. Ja bym sobie pluła w brodę, że nie robiłam tego codziennie, jakby się potem okazało, że się nie udało. A tak to wiesz, że zrobiłaś wszystko co w twojej mocy żeby w pełni wykorzystać ten czas. :)
 
Ja z kolei czytałam, że to niepotwierdzona bujda z tym „odpoczywaniem” plemników i starający się powinni się kochać zawsze, kiedy mają na to ochotę bo nie ma to wpływu na jakość nasienia. Nawet codziennie. Ja bym sobie pluła w brodę, że nie robiłam tego codziennie, jakby się potem okazało, że się nie udało. A tak to wiesz, że zrobiłaś wszystko co w twojej mocy żeby w pełni wykorzystać ten czas. :)
No wlasnie I type wersji. Ale chyba dam odpocząć. Plemnikom i mojej szyjce. Ale dzięki dziewczyny
 
KiedyPytam widzisz, czyli nie jest źle. Teraz jest szansa więc działajcie i trzymam kciuki :-) :)

Dziewczyny, a najlepiej się przytulać dzień przed owu czy w dzień owulacji? Żeby były większe szanse.
 
Cześć dziewczyny trochę mnie tu nie było ale musiałam pobyć sama ze sobą, pamiętacie pisałam Wam o niskiej becie no i kilka dni później dostałam krwawienia więc to była ciąża biochemiczna. Potrzebowałam odpoczynku bo chyba za bardzo chciałam dziecka, za szybko przecież życie to życie i nie ma w nim tak że się czegoś chce to się to natychmiast osiąga. Dziś idę do lekarza na kontrolę zobaczę co powie bo to już drugi mój taki przypadek. Zobaczymy
Cześć Kochana, bardzo mi przykro :(
Daj znać czy wszystko u Ciebie okej. Trzymaj się dzielnie [emoji3590]
Ale Wy kochane jesteście


Wiesz co, ja mam stresującą pracę z natury, która wiąże się z bardzo dużą odpowiedzialnością. Myślę, że ze wszystkim można sobie poradzić i nie masz co zakładać z góry, że w związku ze stresem to na pewno się nie uda :*



Jeeez z tymi lekarzami... Moja się śmiała, że 6-raczki z Krakowa są ze stymulacji Clo niemonitorowanej. To jest tak nieodpowiedzialne ze strony lekarza, w ogóle proponować coś takiego...

@ada36 przykro mi, wiem jakie to jest ciężkie przeżycie i to jeszcze drugi raz :( Mam nadzieję, że wkrótce wszystko pójdzie tak, jak powinno pójść i będziesz miała samą radość.



Nie rób tego. Jak to nie będzie to to się zapłaczesz 1 dc. Ja miesiąc temu miałam tonę objawów tydzień po owulacji i wyszła z tego kicha. Odpuść, nie myśl o tym.
Boże wiem o czym mówisz że spodniami, ja zsama zaraz idę zobaczyć na ciążowe jakieś bo czuje jakby miał mi brzuch eksplodowac. :D a to dopiero 7/8 tc.
Dziewczyny,czy to mozliwe, ze rano robilam test owulacyjny i wyszła kreska jasna (wrecz prawie niewidoczna) a teraz zrobilam i jest taka jak kontrolna? Czytalam, ze najlepiej jest robic rano taki test bo wynik najbardziej wiarygodny. Co o tym sądzicie?
Jest możliwe, ilość hormonu przed owulacja też może zmieniać się w ciągu dnia. Ale testy powinno się wykonywac popoludniu/wieczorem.
Dziewczyny jestem po wizycie. Nadal jest pęcherzyk urosl od środy 2 mm. Czyli ma teraz 22. Czyli działamy dalej. Mam trochę szyjkę podrażnioną więc być może stąd plamienie i od torbieli bo wytwarza estrogeny. Nic poza tym. W poniedziałek mam przyjść sprawdzić czy pękło czy urosło więcej. Czy jeszcze co innego.
No widzisz, czyli nic złego się nie dzieje [emoji3590]
Dziewczyny pęcherzyk dopiero będzie pękał dziś lub jutro. .... Jak robiliśmy to intensywnie środa i wczoraj to dać odpocząć żołnierzom do jutra rano?
Ja bym dała im czas na regenerację. Gdzieś czytałam że za często jak się kochasz to plemniki nie są tak silne. Jak dwa dni dzualaliscie to macie zapas;)
Dajcie spokój z regeneracja :D

My w TYM cyklu kochalismy się dwa dni przed testem pozytywnym owulacyjnym. W dzień pozytywnego testu 2x. I na następny dzień raz. Nie żalujcie sobie miłości [emoji3590] jeśli tylko macie ochotę i chęć to do dzieła [emoji6]
KiedyPytam widzisz, czyli nie jest źle. Teraz jest szansa więc działajcie i trzymam kciuki :-) :)

Dziewczyny, a najlepiej się przytulać dzień przed owu czy w dzień owulacji? Żeby były większe szanse.
Wtedy kiedy macie ochotę a ja bym dla pewności i przed i w dzień chciała i najlepiej jeszcze dzień po :D
 
Tym bardziej nie rozumiem decyzji mojego lekarza... Dlatego chyba pora się z nim pożegnać :crazy: a chodziłam do niego z polecenia. Koleżanka miała poronienia wiele razy i on ją prowadził. Do tej pory nie ma dzieci a jest dużo starsza ode mnie ...Jeśli prowadził ją tak samo, jak mnie zaczął, to ja dziękuję.

KiedyPytam, ja chciałabym mieć bliźniaki albo trojaczki :D

Ja też bym bardzo chciała bliźniaki, od razu sprawa załatwiona :p ;) No lekarza by wypadało pożegnać po czymś takim, masakra.

Dziewczyny jestem po wizycie. Nadal jest pęcherzyk urosl od środy 2 mm. Czyli ma teraz 22. Czyli działamy dalej. Mam trochę szyjkę podrażnioną więc być może stąd plamienie i od torbieli bo wytwarza estrogeny. Nic poza tym. W poniedziałek mam przyjść sprawdzić czy pękło czy urosło więcej. Czy jeszcze co innego.

Dziewczyny pęcherzyk dopiero będzie pękał dziś lub jutro. .... Jak robiliśmy to intensywnie środa i wczoraj to dać odpocząć żołnierzom do jutra rano?

Bardzo dobre wieści! Trzymam kciuki żeby było dobrze! My w tym cyklu ten teges przez 7 dni pod rząd, aż do dnia owulacji :p;) Jak nasienie jest dobrej jakości - a nie masz podstaw podejrzewać, że jest inaczej - to codziennie nie zaszkodzi, a pomoże!

U mnie 8dpo, od min. 3 dni bolą mnie piersi i mam mini pobolewania w podbrzuszu ale myślę, że po prostu się trochę rozregulowałam po poronieniu. Jeszcze 4 dni do okresu. Mimo wszystko mam cichutką nadzieję, że jednak nie przyjdzie...

Trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie i brak @ ;)

Czy po duphastonie mogą zacząć znowu pobolewac mnie piersi? To w końcu hormon ale nigdy nie brałam i nie wiem czego się spodziewać. Okropnie zaziębiony jestem;(
A mimo wszystko czuje się jakaś spokojna. Tzn boje się że się okaże że to jakieś poronienie zatrzymane czy coś i trzeba będzie odbyć wizytę w szpitalu. Ale pierwszy raz od niedzieli się wyspałam. Trochę;)

Mnie nie bolały nigdy (do tego cyklu, ale może jest inny powód), ale nie wiem czy ulotka czasami nie wymienia bólu piersi jako jednego z możliwych efektów ubocznych. Grunt to spokój! Wierzymy, że będzie dobrze i trzymamy kciuki!

KiedyPytam widzisz, czyli nie jest źle. Teraz jest szansa więc działajcie i trzymam kciuki :-) :)

Dziewczyny, a najlepiej się przytulać dzień przed owu czy w dzień owulacji? Żeby były większe szanse.

I wtedy i wtedy :p ;)

@nnat ja w weekend kupuje jakieś wygodne leginsy, póki co normalne, żeby mnie tak nie uciskały... Najgorzej, że ja muszę się ubierać formalnie i za chwilę - o ile to to - nie będę w stanie dopiąć żadnych moich spodni...

Kupiłam ten test i dopadł mnie strach, że nie jestem w ciąży. Taki naprawdę dość mocny. Siedzę i się martwię w związku z tym. Nie ma to racjonalnych podstaw, ale trochę mnie paraliżuje :(:(:(
 
reklama
Ja też bym bardzo chciała bliźniaki, od razu sprawa załatwiona :p ;) No lekarza by wypadało pożegnać po czymś takim, masakra.





Bardzo dobre wieści! Trzymam kciuki żeby było dobrze! My w tym cyklu ten teges przez 7 dni pod rząd, aż do dnia owulacji :p;) Jak nasienie jest dobrej jakości - a nie masz podstaw podejrzewać, że jest inaczej - to codziennie nie zaszkodzi, a pomoże!



Trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie i brak @ ;)



Mnie nie bolały nigdy (do tego cyklu, ale może jest inny powód), ale nie wiem czy ulotka czasami nie wymienia bólu piersi jako jednego z możliwych efektów ubocznych. Grunt to spokój! Wierzymy, że będzie dobrze i trzymamy kciuki!



I wtedy i wtedy :p ;)

@nnat ja w weekend kupuje jakieś wygodne leginsy, póki co normalne, żeby mnie tak nie uciskały... Najgorzej, że ja muszę się ubierać formalnie i za chwilę - o ile to to - nie będę w stanie dopiąć żadnych moich spodni...

Kupiłam ten test i dopadł mnie strach, że nie jestem w ciąży. Taki naprawdę dość mocny. Siedzę i się martwię w związku z tym. Nie ma to racjonalnych podstaw, ale trochę mnie paraliżuje :(:(:(
strach powiadasz, witaj w naszym świecie ;)
 
Do góry