reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
[Powiedzcie mi coś dziewczyny bo już zgłupiałam, obecnie 12/13 dc i pojawiło się krwawienie, nieduże, a teraz cały czas brązowe plamienia. Pomyślałabym, ze to owulacja, ale robię testy i nic nie pokazują, nawet bladej kreski. Nic z ciąża to nie jest. Jakies pomysły?
 
Dziękuję Wam za wsparcie i słowa otuchy. Na razie nic nie czuję. Jestem trochę zła, smutna i zrezygnowana. Nawet nie wiem czy jest sens brać ten duphaston
 
Dziękuję Wam za wsparcie i słowa otuchy. Na razie nic nie czuję. Jestem trochę zła, smutna i zrezygnowana. Nawet nie wiem czy jest sens brać ten duphaston
Weź Kochana jeśli lekarz Ci tak powiedział. Na pewno miał powód żeby Ci polecić żebyś go brała. Jestem z Tobą całym sercem i mimo wszystko dalej Trzymam kciuki za też 10 %.. na przekór wszystkiemu
 
Dziewczyny. Załamana jestem. Ostatnio miałam podrażnione podwozie i miałam pod ręką taki sos płyn do higieny. I pamiętam żeby się nim nie myć w dni płodne tylko zwykłym mydłem. Ale dzisiaj!!!!!!! Dostałam zaćmienia umysłu!!!!! Przed samym przytulankiem się kąpałam po pracy i teraz sobie uświadomiłam co ja zrobiłam. Myślicie że zabiłam wszystkie żołnierzyki???? :( :( :( Boże a tak było super i na luzie a teraz jestem kłębkiem nerwów.
 
Dziewczyny. Załamana jestem. Ostatnio miałam podrażnione podwozie i miałam pod ręką taki sos płyn do higieny. I pamiętam żeby się nim nie myć w dni płodne tylko zwykłym mydłem. Ale dzisiaj!!!!!!! Dostałam zaćmienia umysłu!!!!! Przed samym przytulankiem się kąpałam po pracy i teraz sobie uświadomiłam co ja zrobiłam. Myślicie że zabiłam wszystkie żołnierzyki???? :( :( :( Boże a tak było super i na luzie a teraz jestem kłębkiem nerwów.
A co ten płyn zawiera za substancje, że aż tak??
Zolnierzyki w sensie z ostatnich przytulanek? No coś Ty... Przecież one już dawno wędrują jajowodami ;) Oj Ty to agentka jesteś :) Ze spokojem Kochana :)
 
reklama
A co ten płyn zawiera za substancje, że aż tak??
Zolnierzyki w sensie z ostatnich przytulanek? No coś Ty... Przecież one już dawno wędrują jajowodami ;) Oj Ty to agentka jesteś :) Ze spokojem Kochana :)
Nie. Chodzi mi o te żołnierzyki z przytulanek pół godziny po kąpieli. No co tam takiego. Pantenol rumianek i trochę kwasu mlekowego. Napisane że dba o odpowiednie pH.
 
Do góry