reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Pisałam Ci w poście wyżej - widziałaś?

Estradiol masz chyba piękny, bo w fazie owulacyjnej w ALAB Laboratoria mam normę 85,8-498 pg/ml. Nie chce Cię straszyć, ale u mnie norma przy fazie owulacyjnej LH na badaniach jest 14-95,6 mIU/ml, a FSH 4,7-21,5 mIU/ml. Daj znać po tym monitoringu, czekamy!
Ehhhhhh......
 
Kochaniutka a te wyniki to są dobre? Bo mi one nic nie mówią....

Wydaje mi się że są ok, ale koniecznie skonsultuj z lekarzem sprawę, nikt Ci tu nie moze analizować wyników, my możemy przypuszczać :)

bylam... mam pecherzyk ciazowy 8mm na 3mm. Zarodka jeszcze nie ma, powiedziala zeby powtorzyc bete. Ze jest cialko zolte i ze wszystko prawidlowo. Dla mnie to juz powinno byc wiec licze sie z pustym jajem.plodowym

Daj spokój, nie nakreca się, wystarczy że owulacja była później i już będzie inny wynik. Ja byłam w 6+1 na usg i byli to samo co u Ciebie, ale owulacje miałam nie w 14 a w 19 dc. Po 5 dniach już widziałam zarodek z mrugajacym serduszkiem :) będzie ok!! :) daj Robaczkowi jeszcze chwilkę :)

Enej teraz tylko spokój Cię uratuje :)

Nnat a staraliscie sie jakos szczegolnie o córkę? ;)

Nieeee, staraliśmy się po prostu cały czas :D p
Ale mój mąż marzy o swojej ksiezniczce, no cóż.... :)


To się smaruj hahahaha :-) :) [emoji14] Nie umiem zinterpretować Twoich wyników Kochana, pokaż koniecznie lekarzowi. Estradiol masz chyba piękny, bo w fazie owulacyjnej w ALAB Laboratoria mam normę 85,8-498 pg/ml. Nie chce Cię straszyć, ale u mnie norma przy fazie owulacyjnej LH na badaniach jest 14-95,6 mIU/ml, a FSH 4,7-21,5 mIU/ml. Daj znać po tym monitoringu, czekamy!

@nnat. Pani Czarownico, zobaczymy w sobotę co tam wyczarowałaś [emoji14] i będzie post nad ranem, ha!



Myślę, że to jeszcze za wcześnie i musisz spokojnie czekać, wiem, że jest ciężko. Zobacz, znalazłam taką tabelkę (CRL to całkowita wielkość zarodka). Kropek pojawia się przy 9mm pęcherzyku wygląda na to.

Zobacz załącznik 1018452

Ja już widzę oczami wyobraźni co to będzie. :D
 
Nieeee, staraliśmy się po prostu cały czas :D p
Ale mój mąż marzy o swojej ksiezniczce, no cóż.... :)

Ja już widzę oczami wyobraźni co to będzie. :D

Rany u mnie to samo jest - córka i córka, koniecznie. Niby mu obojętne, ale JAKBY BYŁA CÓRECZKA <3 Hahaha. Mnie jest całkowicie obojętne, mam przyszykowane piękne imiona dla chłopca i dziewczynki. Bylebyw ogóle było i było zdrowe. Zobaczymy co będzie Pani Czarownico :p8-)

@KiedyPytam już po monitoringu?
 
reklama
Rany u mnie to samo jest - córka i córka, koniecznie. Niby mu obojętne, ale JAKBY BYŁA CÓRECZKA <3 Hahaha. Mnie jest całkowicie obojętne, mam przyszykowane piękne imiona dla chłopca i dziewczynki. Bylebyw ogóle było i było zdrowe. Zobaczymy co będzie Pani Czarownico :p8-)

@KiedyPytam już po monitoringu?
U mnie było podobnie, niby obojętnie, ale jakby była pierwsza córa... ;)
Czekamy niecierpliwie razem z Tobą do soboty :D
 
Do góry