reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Tez tak właśnie myślę, że jutro pewnie będzie mocniejszy, bo to test z dzisiaj. Tak czy siak codzienne przytulanki na pewno nie zaszkodzą :D a do z luteiną po owulacji? Ma któraś z was jakieś doświadczenia z tym związane?
 
@Spazientito miło, że o mnie pamiętasz :) czuję się dobrze, teraz jest 4t6d. Do ginekologa idę na NFZ 16.09 a prywatnie 24.09. Na razie tylko zmęczenie i zmiany nastrojów.

Oczywiście, że pamiętam ;) super, że dobrze się czujesz, dbaj o siebie. Nie mogę się doczekać Twojej relacji z wizyt!

U nas w mieście jest milion ginekologów i jeden jedyny endogin. Byłam. Stwierdził że da mi antykoncepcyjne tak o bez badań hormonów bo hormonów nie ma potrzeby badać.

Lecz kobietę starającą się o dziecko tabletkami antykoncepcyjnymi. Nie mam pytań...

Dziewczęta, pomóżcie. Czy ten test na zdjęciu jest pozytywny czy jeszcze nie?

Według mnie jeszcze nie, ja w tym miesiącu miałam bardzo wyraźną różnicę na korzyść testowej, bardzo rzucało się to w oczy. Możliwe, że już lada dzień ;)

Dziewczyny mam pytanie, jakie witaminy używacie starając się o dzidzie? Ja używałam mama dha premium ale są mega drogie i myślałam żeby przerzucić się na coś tańszego ale z dobrym składem:) poradzcie cos:)

Ja używam Pregna Start ;)

Hej, chciałam się przywitać, przycupnę tu z Wami

Cześć, miło Cię poznać!


Dziewczyny, które mają dwie kreski - czy wy sprawdzałyście szyjkę przed terminem @? Były jakieś zmiany?
 
Mam wynik bety 17 trochę mało pójdę zrobić jutro by zobaczyć przyrost ale w pierwszej ciąży na tym etapie miałam więcej. Aj teraz to się martwię że nic z tego nie będzie
 
Mam wynik bety 17 trochę mało pójdę zrobić jutro by zobaczyć przyrost ale w pierwszej ciąży na tym etapie miałam więcej. Aj teraz to się martwię że nic z tego nie będzie
Spokojnie na wczesnym etapie ,może być niziutko ,najlepiej po 28 godz sprawdzić przyrost ,
 
reklama
Dopiero dzisiaj test jest na tyle wyraźny ze druga kreskę widać na zdjęciu , wczoraj z rana beta 60
EF888C23-AC1D-41EE-9930-2A8C75547E36.jpeg
 
Do góry