reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
sunshine83 a kiedy u Ciebie wypadła owulacja? :) robiłaś też testy owu? Monitoring? Ja to już od zmysłów odchodzę... pierwszy tydzień jakoś zleciał, ale ten się dłuży niemiłosiernie. Tym razem obiecałam sobie, że wytrzymam do terminu @. W poprzednich miesiącach wydałam kupe kasy na testy, przeczytałam pół internetu, a nawet byłam w stanie wymyślić sobie pierwsze objawy ciąży. Ehhh
W każdym razie trzymam kciuki za dwie krechy. I czekam na info!!
Oj to czekanie jest straszne i masz rację człowiek podczas tego czekania jest w stanie mieć wszystkie objawy ciąży. Ja niby wiem że czekam na @ bo nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj test (5dni przed okresem) i bieluska biel wyszła ale odrobinka nadziei została.
 
Oj to czekanie jest straszne i masz rację człowiek podczas tego czekania jest w stanie mieć wszystkie objawy ciąży. Ja niby wiem że czekam na @ bo nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj test (5dni przed okresem) i bieluska biel wyszła ale odrobinka nadziei została.

Też w poprzednich cyklach robiłam testy o wysokiej czułości przed @ z nadzieją „aaa może już coś się dowiem...” 5 dni przed @ może być jeszcze za wcześnie. Poczekaj na spokojnie do dnia spodziewanej miesiączki i testuj. Może Cię jeszcze zaskoczy!! :) trzymam kciuki za II kreseczki!
 
Ja podziwiam dziewczyny które testują wcześniej. To nie byłoby na moje nerwy.
Też się podziwiam, że chce to zrobić ;) Testy w terminie @. Przy udanej probie w czerwcu, wyszly mi 2 kreseczki 3 dni po terminie @ testem 25. A w tym m-cu zrobię sobie inaczej :)
A owu mialam we wczesniejszym dniu cyklu :) Wiatraki Też używam pregne start . Mój gin kazał brać tylko kwas, ale endokrynolog u której byłam zaleciila to. W aptece babka powiedziała, żebyśmy razem to brali z moim :) A i ważna sprawa kwas foliowy również sprzyja Naszym Panom :)
 
Ostatnia edycja:
Hej, witam serdecznie bo jestem tu nowa, ale pewnie jak niejedna z Was szukam wsparcia w póki co bezowocnych:( staraniach o bobaska. Mam pytanie do tych z Was, którym się udało, czy cykl w ktorym doszło do zapłodnienia róznił się jakoś od tych gdzie pojawiał sie okres? Pewnie każda z Was ma jakies typowe objawy PMS w 2. połowie cyklu; pamiętacie może czy w tym cyklu kiedy pojawiły sie upragnione 2 kreski te objawy były inne? te same co zwykle ale nasilone? czy moze nic się nie zmieniło poza tym ze nie pojawiła się miesiączka? Ja niestety co miesiąć wsluchuję się w swój organizm, ale w końcu i tak nadchodzi ten charakterystyczny ból brzucha i pojawia sie krwawienie. Ginekolog mi powiedział że na tak wczesnym etapie nie ma żadnych objawów poza zanikiem okresu, ale jestem ciekawa Waszych odpowiedzi żeby nie robić sobie złudnych nadziei...
Ja mogę jedynie powiedzieć że w tym m-cu nie czułam kiedy nastąpiła owulacja.nie miałam żadnego klucia jajników,śluz był Ale jakby wcześniej niż zwykle więc wcześniej zaczęliśmy przytulanki. Co mnie zmusiło do zrobienia testu? Zawroty głowy i zmęczenie pomimo iż właśnie wróciliśmy z wakacji.
 
@kasiula34, Tobie 13 wyszła beta dzień przed planowaną@?? Oznacza tooo... ciążę :D Bardzo wczesną :D
Badasz przyrost? @mycha_00, a Ty??
Nie będę badać przyrostu bety. Pójdę do lekarza... mam nadzieję że i u mnie i u Kasi wszystko ok i tak ma być. Zielona jestem co do tych wyników. Sugeruje się tylko normami z wyniku labo.
Mnie dziś cycki bolą czuje są ciężkie i tkliwe. :)
 
Wiatraki, widze że pregna start ma w składzie kwas foliowy. Czy nie za dużo będzie jeśli będę brała pregne plus oddzielnie kwas foliowy z folianami?
 
reklama
Do góry