reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

no i miałam rację, jest już chyba okres, ale dalej to nie jest taka żywa, żywa krew, no ale myślę, że zaraz się rozkręci
 
reklama
dziś nie zrobili mi usg żeby nie męczyć mnie tam więc albo jutro albo w poniedziałek. Czekanie jest najgorsze
z pierwszą ciąża też tak miałam sprawdzili mi tylko przy plamieniu a później właśnie nie chcieli żeby jak to powiedziała ordynatorka nie kusić losu . Koniec końców wszystko było ok ale wiem jakie to nerwy i nie pokój . Tule mocno ❤️
 
no bardzo by nam było wszystkim przykro, gdyby się tak potoczyło 😁 bylybyśmy niepocieszone 😁
Słuchaj no, bo się zaraz przestaniemy koleżankować! 😂

Na ten wyjazd to ja zaplanowałam nurkowanie, skoki do wody, dużo ostrego jedzenia i morze tequili, więc - wyjątkowo - mój organizm mógłby współpracować 😅

A tak dla pewności, to sikne (może jutro, jak nie zapomnę) na jakiś patyk, żeby nie mieć żadnych wątpliwości, że będę mogła szaleć podczas urlopu 😅
 
Słuchaj no, bo się zaraz przestaniemy koleżankować! 😂

Na ten wyjazd to ja zaplanowałam nurkowanie, skoki do wody, dużo ostrego jedzenia i morze tequili, więc - wyjątkowo - mój organizm mógłby współpracować 😅

A tak dla pewności, to sikne (może jutro, jak nie zapomnę) na jakiś patyk, żeby nie mieć żadnych wątpliwości, że będę mogła szaleć podczas urlopu 😅
Kiedy wyjazd i na ile dni? Ale super zazdroszczę, sama wszystko organizowałaś?
 
reklama
Do góry