reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Też się podziwiam, że chce to zrobić ;) Testy w terminie @. Przy udanej probie w czerwcu, wyszly mi 2 kreseczki 3 dni po terminie @ testem 25. A w tym m-cu zrobię sobie inaczej :)
A owu mialam we wczesniejszym dniu cyklu :) Wiatraki Też używam pregne start . Mój gin kazał brać tylko kwas, ale endokrynolog u której byłam zaleciila to. W aptece babka powiedziała, żebyśmy razem to brali z moim :) A i ważna sprawa kwas foliowy również sprzyja naszym panom :)
Mój mąż zażywa, bierze bodymax, tam jest kwas foliowy :)
 
reklama
Nie będę badać przyrostu bety. Pójdę do lekarza... mam nadzieję że i u mnie i u Kasi wszystko ok i tak ma być. Zielona jestem co do tych wyników. Sugeruje się tylko normami z wyniku labo.
Mnie dziś cycki bolą czuje są ciężkie i tkliwe. :)
A ja chyba dla spokoju ducha zrobię....
Piękna beta, piękne wyniki :) ile jesteś po terminie @ ? Przepraszam może już pytalam Ale jestem zakręcona:)
Wg aplikacji @ miała być 18.08, a jakby liczyć 14 dni po owulacji to dzisiaj [emoji23] jak we flo przesunela owulacje na dzień po pozytywnym teście owulacyjnym to pokazywali mi że @ ma być dzisiaj. Albo 2 dni po terminie albo w dniu terminu@ [emoji23]
Dlatego też dziwi mnie taki wysoki poziom bety... [emoji12]
 
Dlatego właśnie może się wszystko poprzesuwac ;) Ja w tym m-cu owu miałam wcześniej, niż zwykle, więc i testować kusi troszke wczesniej ;) I jest to niedziela gdzie Oboje w domku i 30 stka Siostry,która ma 2 Szkrabow Kochanych, ale chciałaby byc Chrzestna :) i tak wszystko mowi, zeby testować 01.09 :)
 
A ja chyba dla spokoju ducha zrobię.... Wg aplikacji @ miała być 18.08, a jakby liczyć 14 dni po owulacji to dzisiaj [emoji23] jak we flo przesunela owulacje na dzień po pozytywnym teście owulacyjnym to pokazywali mi że @ ma być dzisiaj. Albo 2 dni po terminie albo w dniu terminu@ [emoji23]
Dlatego też dziwi mnie taki wysoki poziom bety... [emoji12]
moze blizniaki?
 
ja jitro rano testuje, ale nie czuje sie ciazowo, ale jak jutro nie wyjdzie to czekamy na @ wiecie my mamy juz dwojke, wiec ja sie nie spinam, a maz tez raz chce sie przytulac, raz jest zmeczony, nie namawiam, bo wiem ze prace ma ciezka, choc tez chce trzeciego dziecka. Teraz przytulalisny sie wczesniejnprzed owu, wiec moglo to byc za wczesnie
 
Gratuluje Wam dziewczyny pieknych dwoch kresek! Jest taki wysyp fasolek, ze moze to jakas epidemia :D Oby oby...
Zaczelam od wczoraj robic testy owu, wg Flo owulacja ma byc 25. Zobaczymy jak to bedzie tym razem :)
Jestem pozytywnie nastawiona...
Co do tych pierwszych 3 mcy ciazy co dziewczyny pisalyscie wyzej... Tez sie zgadzam, ze sa to najwazniejsze miesiace a tak ukrywane. Czasem jest to niebezpieczne. Rozumiem, ze nie wolno zapeszac i roznie moze byc. Ale uwazam, ze rodzine a juz na pewno w pracy trzeba poinformowac - zwlaszcza gdy w gre wchodzi stres, albo ciezko sie pracuje... Ewentualnie od razu zwolnienie na ten czas.
W UK niestety jest tak, ze ciaza jest uznana dopiero po przekroczeniu 12tyg. Dopiero wtedy dostaje sie przydzial do poloznej i zaklada karte ciazy... Nie moge tego zrozumiec, najwazniejszy czas a kobieta zostawiana sama sobie. Ratowanie wczesnej ciazy? O tym mozna zapomniec niestety... Wychodzi sie z zalozenia, ze natura sobie poradzi sama...
 
Z najważniejszych : kwas foliowy 400mcg, wit d 2000, jod 200-500mcg. Reszta, wraz z analizą dostępnych suplementów w linku.

Ja widzę, że musze ogarnąć jod, jest Swansona. Wit d, kwas foliowy biorę każdy osobno. Osobno wychodzi chyba nawet korzystniej finansowo :)
No i najważniejsza jest dziewczyny zbilansowana dieta :)

Nie mogę spać. Usnelam o 19, obudzilam sie o 23,wyspana z wrażliwymi piersiami. @ nadal brak.
 
Gratuluje Wam dziewczyny pieknych dwoch kresek! Jest taki wysyp fasolek, ze moze to jakas epidemia :D Oby oby...
Zaczelam od wczoraj robic testy owu, wg Flo owulacja ma byc 25. Zobaczymy jak to bedzie tym razem :)
Jestem pozytywnie nastawiona...
Co do tych pierwszych 3 mcy ciazy co dziewczyny pisalyscie wyzej... Tez sie zgadzam, ze sa to najwazniejsze miesiace a tak ukrywane. Czasem jest to niebezpieczne. Rozumiem, ze nie wolno zapeszac i roznie moze byc. Ale uwazam, ze rodzine a juz na pewno w pracy trzeba poinformowac - zwlaszcza gdy w gre wchodzi stres, albo ciezko sie pracuje... Ewentualnie od razu zwolnienie na ten czas.
W UK niestety jest tak, ze ciaza jest uznana dopiero po przekroczeniu 12tyg. Dopiero wtedy dostaje sie przydzial do poloznej i zaklada karte ciazy... Nie moge tego zrozumiec, najwazniejszy czas a kobieta zostawiana sama sobie. Ratowanie wczesnej ciazy? O tym mozna zapomniec niestety... Wychodzi sie z zalozenia, ze natura sobie poradzi sama...
Mieszkam w Ie i wiem coś o tym...Opieka medyczna koszmar!!! A te pierwsze 3 m-ce najważniejsze...Ostatnio na ten temat rozmawiałam z moim ginem w Pl to mówił,że jak w Pl tak dalej będzie się działo to będzie tak samo... Szok,zobaczcie właśnie co się stało z ceną np za luteine! A w Pl tyle ciąż wczesnych uratowanych przecież.
 
reklama
Dziewczyny. Gratuluje tym, ktorym wyszly pozytywne testy i trzymam kciukasy za wszystkie oczekujace.
Jesli macie mozliwosc badania przyrostow bety, a do wizyty jeszcze troche to to zrobcie. Nikomu nie życzę zlego, ale po swoim przypadku wiem,ze lepiej miec reke na pulsie. Buziaczki i milego dnia staraczki [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do góry