reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Super, dziś właśnie wstałam obudził mnie taki ból jajnika już sama nie wiem czy jednego czy dwóch. Cycki mnie bola, śluzu śliskiego więcej może coś z tego będzie :D nie mam już testów aby zobaczyć. Pójdę do Rossmana i kupię później.
Po co Ci testy i nakręcanie się ja odpuszczam ciążową paranoję co 2 dni od 10dc do 15.08 najbezpieczniej.
A może i dalej :p
 
Ja wstawialam ten sklad zelu, ale nie ma mnie teraz w domu i nie mam jak wstawic znow. Hmm nie wiem opinie ma na fb rewelacyjne. Warto spróbować moim zdaniem. Ale kazdy robi jak uwaza ;)
 
Po co Ci testy i nakręcanie się ja odpuszczam ciążową paranoję co 2 dni od 10dc do 15.08 najbezpieczniej.
A może i dalej :p
Ogólnie robię te testy owulacyjne aby zobaczyć czy mój organizm coś tam działa. Wiem najlepsze jest usg. W zeszłym miesiącu wogole nic nie czułam na owulację i miałam rację bo jej nie było progesteron 0.0059 taki słaby a w tym miesiącu pije miovarian i już widzę objawy owulacji. Jak d radę wcisnąć się jutro do lekarza to pójdę niech zobaczy. Ja się nie nakręcam bo mam dwójkę bąbli a jak udałoby się mieć 3, to też byłoby super :)
 
Hej, dziś testy bielutkie. Nie mam pojęcia o co chodzi. Za to mam mega zawalone gardło i pol nocy nie spałam przez katar. Już nie pamiętam kiedy tak się czułam.
 
No zobaczymy ;) jest urlop jest spokój można się sobą zająć może będzie owoc
Trzymam kciuki :)
Kochana a może Ty masz jakiegoś ginekologa godnego zaufania w okolicy?? Miałam jedna kobietę ginekolog, wszystko było ok, ale to co się działo w mojej pierwszej ciąży przesadzilo i uciekam od niej. Poszłam potwierdzić poronienie zatrzymane do innego, za opiekował się mną, byłam na kontroli i... W sumie go nie znam, jakieś tam zaufanie w nas wzbudził, ale cały czas się zastanawiam czy to dobry wybór :)
Hej, dziś testy bielutkie. Nie mam pojęcia o co chodzi. Za to mam mega zawalone gardło i pol nocy nie spałam przez katar. Już nie pamiętam kiedy tak się czułam.
Może to ta choroba...?
 
8.8 musi być szczęśliwa bo ja mam wizytę [emoji23] także trzymam kciuki

Będzie! My dowiemy się, że jesteśmy w ciąży, a Ty zobaczysz serduszko i będziemy oblewać piccolo [emoji16]


Spokojnie kochana daj temu czas. Mam dobre przeczucia co do Ciebie :DHaha u mnie to samo. Podczas starań to miód malina. Z tym że mój m to by najchętniej codziennie po 2 razy. A słyszałam że to wcale nic dobrego tak często...Marnotractwo [emoji16][emoji16]Mi gin kazał brać tylko ovarin, Capivit a+e dla mnie i m no i vit B. Dodatkowo zazywam duphostan 10 ostatnich dni cykluNo i prawidłowo! Dzialejcie trzymam kciuki

Też mam dobre przeczucia, jestem dobrze nastawiona w tym cyklu [emoji6] może dlatego, że w końcu powiedziałam sobie i mężowi, że nie będziemy świrować bo jak ma coś być to będzie. Więc i piwko piliśmy i kebaba jedliśmy... [emoji16]
Najgorsze właśnie, że za często też nie można... I bądź tu mądry [emoji23]
 
reklama
Do góry