reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

O tak! Kiedy testujesz? Wgl testujesz, czy na betę pójdziesz? [emoji6] Ja będę testować 08.08, oby to była szczęśliwa data [emoji3059]
Mi lekarz kazał iść na betę 9 sierpnia ale ja na pierwszą betę pójdę 5 sierpnia bo mam wtedy urodziny i mam nadzieje że pokaże się prezent juz.
Jeśli 5 się nie pojawi jakiś efekt na becie to ide 9 tak jak lekarz kazał
Trzymam kciuki uda nam się tym razem.
Wczorajsza inseminacja dała mi sporo nadzieji :)
 
reklama
Mi lekarz kazał iść na betę 9 sierpnia ale ja na pierwszą betę pójdę 5 sierpnia bo mam wtedy urodziny i mam nadzieje że pokaże się prezent juz.
Jeśli 5 się nie pojawi jakiś efekt na becie to ide 9 tak jak lekarz kazał
Trzymam kciuki uda nam się tym razem.
Wczorajsza inseminacja dała mi sporo nadzieji :)
No właśnie, u Was większe prawdopodobieństwo [emoji6] więc na pewno będzie dobry wynik. Prezent byłby cudowny! A my postaramy się dotrzymać towarzystwa [emoji16] będziemy obie skakać z radości!
 
No właśnie, u Was większe prawdopodobieństwo [emoji6] więc na pewno będzie dobry wynik. Prezent byłby cudowny! A my postaramy się dotrzymać towarzystwa [emoji16] będziemy obie skakać z radości!
No trzymam za was kciuki :p
U nas spodziewamy się owu miedzy 5-8.08;) oczywiście 50 testów kupione to trzeba je zużyć
 
Trzymam w takim razie kciuki z calego serca;) [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]My staramy się juz 4 lata. Za nami dwie nieudane inseminacje. Raz udalo nam się zajsc w ciążę (przed inseminacjami) ale niestety okazala się pozamaciczną ;( jestesmy na początku drogi z in vitro, bo czas jednak ucieka i lata lecą.

Moja pierwsza ciąża tez była pozamaciczna ;(
 
Mi lekarz kazał iść na betę 9 sierpnia ale ja na pierwszą betę pójdę 5 sierpnia bo mam wtedy urodziny i mam nadzieje że pokaże się prezent juz.
Jeśli 5 się nie pojawi jakiś efekt na becie to ide 9 tak jak lekarz kazał
Trzymam kciuki uda nam się tym razem.
Wczorajsza inseminacja dała mi sporo nadzieji :)

Niema opcji by się nie udało [emoji8]
 
Dzięki dziewczyny ale ogólnie mam zalamke. Jeszcze jak dzisiaj mi tak całkiem zniknął okres miałam taką nadzieję.... :( Mi już się nie chce wierzyć że się uda. Cykl raz 25 dni raz 36 dni. Plamień mniej ale jednak nadal są. Ja już nie wierzę że kiedykolwiek będę miała dziecko :( czas się chyba z tym marzeniem pożegnać :( marzę o tym od 5 lat i chyba czas odpuścić :( najpierw 4 lata odkladania bo praca, a jak już praca to problem z cyklami, a jak się lekko unormowało i niby jest owu, wszystko gra, a ciąży nie widać :( :( :( normalnie dość.....
Rok starań to nie tak źle. Spróbujcie odpuścić. Zregenerować. Jedzcie odpocząć chodź na weekend i zajmijcie się sobą
 
Na pewno będziesz miała spokojnie. A ile masz lat jeśli to nie tajemnica:) ja też mam plamienia od kiedy pamiętam, i przed @ i po i w trakcie owulacji także spokojnie nie musi to być spowodowane jakimiś zaburzeniam
A sprawdzałas poziom prolaktyny? Gdy są plamienia pomiędzy @ to przeważnie oznacza problem z prolaktyna. A jak jest wysoka to trudno jest zajsc w ciążę
 
reklama
Do góry