reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny powiedzcie czy korzystacie pomocniczo jeszcze z jakieś aplikacji? Oprócz wiadomo głównie obserwacji własnego ciała
 
Dziewczyny mam kurde problem z seksem.. prawie zawsze następnego dnia po stosunku boli i piecze przy sikaniu. Im dłużej się zabawiamy tym objawy są cięższe. Podkreślam, że nie zawsze się tak dzieje. No ale dziś to sikam krwią i zwijam się z bólu..

Najlepiej po seksie pójdź siku zeby cewka się oczyściła . I badania zróbcie bo to niema żartów
 
Po każdej biorę prysznic i jeszcze przynajmniej 2x sikam przed snem i w nocy wstaje bo dużo pije. A i tak coś się porobi..
Wiesz co też tak kiedyś miałam .. ból jak opisujesz , nie byłam u lekarza nie pamiętam jakie ale jakieś leki kupiłam w aptece . Przeszło po ok 3 dniach . Było to ze 2l temu i narazie bez nawrotu.
 
Wiesz co też tak kiedyś miałam .. ból jak opisujesz , nie byłam u lekarza nie pamiętam jakie ale jakieś leki kupiłam w aptece . Przeszło po ok 3 dniach . Było to ze 2l temu i narazie bez nawrotu.
U mnie się pojawia to co jakiś czas. Biorę Neofuragine. I dużo pije. Boje się że wpłynie to znowu na cykl i owulację która w tym miesiącu wypadałoby mi pięknie w weekend..
 
Dziewczyny powiedzcie czy korzystacie pomocniczo jeszcze z jakieś aplikacji? Oprócz wiadomo głównie obserwacji własnego ciała
testy owu
kalkulator-https://www.femibion.com/pl_PL/home/kalendarz-dni-plodnych.html
obserwacja

Chodź ja z mężem odpuszczamy jakieś nakręcanie kochamy się normalnie nie myśląc o zajsciu
chyba tak będzie najlepiej.
Bo od tego myślenia/liczenia/kalkulowania to można nie zajść ;)
 
To musiały być któreś z nich wadliwe apbo o innej czułości, że jedne pokazują, a drugie nie [emoji848]
Dziewczyny powiedzcie czy korzystacie pomocniczo jeszcze z jakieś aplikacji? Oprócz wiadomo głównie obserwacji własnego ciała
Ja mam od lat zainstalowany mój kalendarzyk [emoji6] przynajmniej wiem kiedy się @ spodziewać, nie muszę zapamiętywać [emoji16]
 
Kurde ja to Wam zazdroszczę że kalendarzyki i aplikacje pokazują Wam kiedy możecie się spodziewać okresu. U mnie to zawsze loteria..
Niby hormony uregulowane a @ przychodzi jak chcę..
 
reklama
Do góry