reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dzięki dziewczyny ale ogólnie mam zalamke. Jeszcze jak dzisiaj mi tak całkiem zniknął okres miałam taką nadzieję.... :( Mi już się nie chce wierzyć że się uda. Cykl raz 25 dni raz 36 dni. Plamień mniej ale jednak nadal są. Ja już nie wierzę że kiedykolwiek będę miała dziecko :( czas się chyba z tym marzeniem pożegnać :( marzę o tym od 5 lat i chyba czas odpuścić :( najpierw 4 lata odkladania bo praca, a jak już praca to problem z cyklami, a jak się lekko unormowało i niby jest owu, wszystko gra, a ciąży nie widać :( :( :( normalnie dość.....
A próbowaliście wakacji, oczyszczenia głów? Tyle lat to szmat czasu :( nie dziwię się że jest ci smutno, ale kurczę no w końcu na będziesz mamusią! Wierzę w to mocno !
 
reklama
A próbowaliście wakacji, oczyszczenia głów? Tyle lat to szmat czasu :( nie dziwię się że jest ci smutno, ale kurczę no w końcu na będziesz mamusią! Wierzę w to mocno !
No byłam na urlopie i co. Akurat byłam po owu więc wakacyjne starania na luzie nic nie dały. I też nie zaskoczylo niestety :(
 
nie uwierzycie ale nie wiem, czy mi sie @ nie rozkreca, normalnie az wlozylam palec i mam taka brazowa wydzieline, a dzis 23dc, najmniej mialam 28 dni, nigdy kritszych, jak w zegarku normalnie. Mozliwe ze tyle implantacja?
O kurczę, trzymam kciuki żeby to była implantacja!

Ja jutro powinnam dostać @- jesli w nocy nie dostanę to mam na rano przygotowany test
 
Dzięki dziewczyny ale ogólnie mam zalamke. Jeszcze jak dzisiaj mi tak całkiem zniknął okres miałam taką nadzieję.... :( Mi już się nie chce wierzyć że się uda. Cykl raz 25 dni raz 36 dni. Plamień mniej ale jednak nadal są. Ja już nie wierzę że kiedykolwiek będę miała dziecko :( czas się chyba z tym marzeniem pożegnać :( marzę o tym od 5 lat i chyba czas odpuścić :( najpierw 4 lata odkladania bo praca, a jak już praca to problem z cyklami, a jak się lekko unormowało i niby jest owu, wszystko gra, a ciąży nie widać :( :( :( normalnie dość.....
A masz już dziecko czy starasz się o pierwszego maluszka?
 
Nie mam :( :( :( ..... Martwię się też o Smerfetke. Coś zamilkła. A może cieszy się z mężem :)
Na pewno będziesz miała spokojnie. A ile masz lat jeśli to nie tajemnica:) ja też mam plamienia od kiedy pamiętam, i przed @ i po i w trakcie owulacji także spokojnie nie musi to być spowodowane jakimiś zaburzeniam
 
reklama
30 I to mnie zalamuje

Mogłabym powiedzieć współczuje, ale po co? Wiesz jak jest, po tylu latach kochana to albo szukaj dobrego doktora albo na razie po prostu odpuśc. Wiem ze łatwo się mówi, ale jak się zajmiesz czym innym to będzie łatwiej zajść. Z jakiej pomocy korzystałas do tej pory przy nieregularnych cyklach ?
 
Do góry