reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Właśnie badalam szyje i jest tak wysoko że ja to nie sięgnęłam a mąż ledwo jest zamknięta i przyrównał ja do opuszka palca jeśli @ się nie pojawi do środy to chyba się udało ale nie nakręca się bo wszystko się może wydarzyć , nadzieja jeszcze nie zgasila
Oby się udało!!
Na prawdę mocno trzymam kciuki.

Ja jutro do lekarza. Stresuje się trochę bo usg to też jednak ingerencja, ale po pregnyl trzeba sprawdzić
 
reklama
Sluz sluzem, ja tez mam i sadze, ze i inne tutaj forumowiczki ;) Co do zelu to nie wiem jak po ;) 1 raz bedziemy go uzywac. Tak jak mowilam nam sie udalo w maju za 1 razem, a teraz chce zwiekszyc tez na maxa szanse...Bardzo bym chciala aby zakoczylo sie tym razem dobrze...
No właśnie czytałam że wiele kobiet ma bardzo mało i używają wsponagaczy, na "zbyt dużo" nic nie dają.
Ściskam kciuki! Kiedy będziecie używać?
 
Od mlodych lat pamietam ze moje cykle sa nieregularne ale niby owulacyjne. Ale owulacje są bardzo zmienne dlatego zakupilam dziś ten mikroskop owulacyjny co niby na dni plodne pokazuje" paprotki". Czy ktoras z was to uzywala? Te testy owulacyjne nie do konca mi pasują. Na jednym te C jest w kolejnosci T i odwrotnie i wyniki zupelnie inne wiec troszke sie w tym gubie. A niby ten mikroskop jest jednoznaczny
Ja miałam ten mikroskop, niby coś tam pokazywał, ale nie był zbytnio dokładny, testy były na pewno dokładniejsze
 
No właśnie czytałam że wiele kobiet ma bardzo mało i używają wsponagaczy, na "zbyt dużo" nic nie dają.
Ściskam kciuki! Kiedy będziecie używać?
Zaczynamy znow sie starac w przyszlym miesiacu, 27.06 straciliśmy Dzieciątko w 6tc, wiem ze to bylo wczesnie, ale dla nas to juz bylo nasze Dzieciątko wyczekane... Mam nadzieje,ze teraz bedzie dobrze. W srode lece do Polski i bede robic na wszelki wypadek badania hormonow Tsh T3 T4 Lh progesteron i prolaktyne. Nie wiem czy cos jeszcze zleci moj gin.
 
No właśnie czytałam że wiele kobiet ma bardzo mało i używają wsponagaczy, na "zbyt dużo" nic nie dają.
Ściskam kciuki! Kiedy będziecie używać?
Ja mam śluz plodny. Zaobserwowalam ze zwykle pojawia sie po owulacji. Ale działamy w plodne i tak plemniki przeżyją. A sluz ma za zadanie ulatwic zapłodnienie po owulacji, wiec wszystko w normie.
 
Zaczynamy znow sie starac w przyszlym miesiacu, 27.06 straciliśmy Dzieciątko w 6tc, wiem ze to bylo wczesnie, ale dla nas to juz bylo nasze Dzieciątko wyczekane... Mam nadzieje,ze teraz bedzie dobrze. W srode lece do Polski i bede robic na wszelki wypadek badania hormonow Tsh T3 T4 Lh progesteron i prolaktyne. Nie wiem czy cos jeszcze zleci moj gin.
Przykro mi z powodu waszej straty. Moje stracone bliźnięta były nie wiele starsze, wiem co czujesz :(
U mnie wyszły wtedy problemy z tarczycą. W takim razie w przyszłym miesiącu będą kciuki
 
A mi właśnie minęły wszystkie objawy, więc w nocy pewnie przyjdzie @. A we wtorek miałam.isc na USG;( i kurde kiedy się zapisze zawszę dostanę chwilę przed i znowu przepada. A ciężko dostać się do mojej Pani ginekolog..
Na dodatek tak mi jakos okropnie źle i smutno dzisiaj;(
 
reklama
A mi właśnie minęły wszystkie objawy, więc w nocy pewnie przyjdzie @. A we wtorek miałam.isc na USG;( i kurde kiedy się zapisze zawszę dostanę chwilę przed i znowu przepada. A ciężko dostać się do mojej Pani ginekolog..
Na dodatek tak mi jakos okropnie źle i smutno dzisiaj;(

Ja też dziś kiepski humor mam :/
 
Do góry