reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Właśnie badalam szyje i jest tak wysoko że ja to nie sięgnęłam a mąż ledwo jest zamknięta i przyrównał ja do opuszka palca jeśli @ się nie pojawi do środy to chyba się udało ale nie nakręca się bo wszystko się może wydarzyć , nadzieja jeszcze nie zgasila
Ty jesteś lepsza niz ja z tym testowaniem :D
Maz pewnie zadowolony jak Cie moze tak badac ;D
 
reklama
Dzień dobry [emoji4] tak jak pisałam, nie zdziwię się jak to psikusy mojego organizmu bo sutki bolą dziś znacznie mniej [emoji3] mam w planach zapisać się do dobrego lekarza, ale ciągle zapominam [emoji19]
Jak wam mija niedziela? Ja w końcu mam pierwszy dzień od trzech miesięcy kiedy mogę leżeć i niczym się nie przejmować [emoji23] cudowne uczucie [emoji12]
Bozu, jak zazdroszczę, ja dzisiaj drugi dzień od rana do nocy na "budowie. :p kupiliśmy mieszkanie i właśnie w poniedziałek dostaliśmy klucze i działamy... O ile na tygodniu po troszeczce po pracy, tak teraz cały weekend właściwie od rana do nocy :O ledwie żyjemy...

Mi każdy test pokazuje słaba 2 kreskę. Zawsze
Zawsze zawsze czy teraz jak robisz za każdym razem? :)

Witam serdecznie. Jestem tutaj nowa ;-) dopiero zaczynam moje starania o dzidzi. Czy ktos mial moze z testamj owulacyjnymi tak że dwie rożne firmu testów i dwa rozne wyniki? Wypada mi dziś 13 dzien cyklu i juz bylam szczesliwa ze jest owu s na drugim teście innej firmy już jej nie ma.
Cześć :)
Co do testów nie mam pojęcia, niestety...
Sama czekam na dostawę moich, dopiero zaczynam z nimi przygodę :p

To jest dziewczyny zel, ktory sprzyja zaplodnieniu. Poczytajcie na fb. Ma mega pozytywne opinie. Pary staraly sie nawet lata o dziecko i nic, a po uzyciu tego sie udalo. No sprobowac mozna. Odzywia plemniki i powoduje ich dluzsza zywotnosc.
Ale... Jaja :D pierwszy raz widzę coś takiego, gdzieś tam czytając forum coś mi się rzuciło w oczy parę razy ale ja jakoś pomijalam te informacje co do żeli... :p ciekawe jak skutki... I ciekawa jestem na jakiej zasadzie działają, co to ma w składzie....

Właśnie badalam szyje i jest tak wysoko że ja to nie sięgnęłam a mąż ledwo jest zamknięta i przyrównał ja do opuszka palca jeśli @ się nie pojawi do środy to chyba się udało ale nie nakręca się bo wszystko się może wydarzyć , nadzieja jeszcze nie zgasila
Ulala, mąż szczęśliwy pewnie.. Podwójnie :D
Czekamy do środy....

A czy wszystkie wyniki wasze są ok czy ktoras z was np miala jakies hormony ponad lub ponizej? Ja mam np prolaktyne ciut za wysoką i biore dostinex co tydzien po pol tabsa . I np 5 lat temu ns usg mialam policystyczne. Teraz jakoś nie mam ale np stosunek fsh do lh teoretycznie wskazuje na policystyczne ale moj gin mowi ze odeszlo sie od wskazywania stosunkow
Ja jak robiłam rok temu fsh i LH miałam stosunek niezbyt ale lekarz stwierdził że same pojedynczo brane pod uwagę są w normach więc wszystko ok...
Po poronieniu miałam robionych też parę innych badan, wszystko w normie :)

Oby się udało!!
Na prawdę mocno trzymam kciuki.

Ja jutro do lekarza. Stresuje się trochę bo usg to też jednak ingerencja, ale po pregnyl trzeba sprawdzić
Nie stresuj się, dawaj znać od razu :)



A ja niespodziewanie dostałam @ w czwartek, 5 dni przed terminem. Piątek było bardzo obficie, ponadprzecietnie... Sobota dość obficie i nagle jak za dotknięciem magicznej różdżki dzisiaj nie ma nic, ani kropelki, ani nic. :O gdzie zawsze minimum 5-6 dni @ u mnie trwał, normalnie to 7 dni... Może to trzeba od ginekologa się udać, skontrolować... Czy cieszyć się z sytuacji? :p
 
Smerfetka - ja jak bylam w ciąży to właśnie na początku tez mialam taki sluz, wiec objaw jak najbardziej obiecujacy, trzymam kciuki !!!
Nnat - jutro napisze co ma w skladzie ten zel napewno magnez i cos tam jeszcze.
 
reklama
Cześć Kochane, jak tam samopoczucie z rana ? Smerfetko, testujesz dzisiaj ? Kasia Jak tam się czujemy ? Dalej @ nie przyszła?
 
Do góry