reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej dziewczyny. Właśnie dziś wracam z urlopu do pracy. Rety..... Chyba się przewroce. A poza tym, w sobotę myślałam że dostałam okres. Lekko krwawilam rano. Potem plamienie. A wczoraj do południa tylko plamienia i od tej pory nic. Jeśli to jeszcze nie okres to już 35 dc. Też miałam wcześniej dużo białego śluzu, potem długo żółty no i przyszedł ten niby okres co to się rozpocząć na dobre nie moze
 
reklama
Cześć Kochane, jak tam samopoczucie z rana ? Smerfetko, testujesz dzisiaj ? Kasia Jak tam się czujemy ? Dalej @ nie przyszła?
Hejka u mnie dziś ok już to płomienie zniknęło 1 dzień było i to takie jakieś dziwne jeszcze tak nie miałam. Dziś jest 1 termin @ ale jak narazie cisza czekamy :p
 
Hej dziewczyny. Właśnie dziś wracam z urlopu do pracy. Rety..... Chyba się przewroce. A poza tym, w sobotę myślałam że dostałam okres. Lekko krwawilam rano. Potem plamienie. A wczoraj do południa tylko plamienia i od tej pory nic. Jeśli to jeszcze nie okres to już 35 dc. Też miałam wcześniej dużo białego śluzu, potem długo żółty no i przyszedł ten niby okres co to się rozpocząć na dobre nie moze
Może to plamienie inplantacyjne :) do 3 dni może trwać. Boli cie brzuch czy jakieś ogólnie masz objawy @ ? Bo jeśli nie to może się udało czego Ci życzę:)
 
Ostatnia edycja:
Zazdroszcze , ze umiecie tak obserwowac swoje cialo. Ja ani szyjki nie umiem badac a sluzow tez nie odrozniam. Ten bialawy sluz taki mleczny o ktorym piszecie to ja mam w 13 dniu
 
Dzis kolejna znajoma urodziła, następna jest w ciąży. Same dobre wiadomości. Tylko jakoś tak mi smutno na samą siebie jestem trochę zła. Że się tak cieszyć nie mogę ich szczęściem jak powinnam. I że dlaczego mi nawet wyregulowanie okresu nie wychodzi.. 40dc..
 
Ale wyniki wszystkie masz ok i okres nadal nieregularny? Mnie moj lekarz przebadał od a do z a z kolei inny kazal brac duphaston od 15-28 dnia ale po przebadaniu wyszlo , że ciut za wysoka prolaktyna i ciut za wysoki testosteron.
 
Dzień dobry [emoji4]
Dziewczyny, głowa do góry! Każda z nas w końcu będzie miała swoje upragnione maleństwo, wierzę w to [emoji173][emoji173]
My też już w drodze do sklepu i jakoś tak po wczorajszym lenistwie troszkę mi się nie chce [emoji23]
A co do śluzu, zazdroszczę tym które potrafią odróżniać. Ja czy przed owu czy po zawsze mam mokro [emoji19] jak siostra mi opowiadała, że jak zaszła to zmieniała wkładki co godzinę bo ją przemakalo a ja tak mam stale i się tylko nakręcam [emoji23][emoji23][emoji23] czekamy co to będzie, jeszcze jakieś 5-7 dni do @ :)
A wstawię Wam zdjęcie mojego synusia [emoji23] wścieka się właśnie bo jedzie z nami i jest niezadowolony [emoji23]
20190226_175551_Film1.jpeg
 
Hehehe mój to już prawie ginekologiem został
My mieszkamy w Irlandii, ale dostępny jest chyba w 70 krajach z tego co czytałam.. moze dziewczyny sie wypowiedza bo wiem ze jakis odpowiednik zamawialy. Tutaj jeden zel tuba kosztuje 20euro i aplikatory tez 20euro. A stosuje sie w dni plodne podczas staran.
W Pl nie ma. Jest za to zamiennik Fertilsafe.
 
reklama
Dzień dobry [emoji4]
Dziewczyny, głowa do góry! Każda z nas w końcu będzie miała swoje upragnione maleństwo, wierzę w to [emoji173][emoji173]
My też już w drodze do sklepu i jakoś tak po wczorajszym lenistwie troszkę mi się nie chce [emoji23]
A co do śluzu, zazdroszczę tym które potrafią odróżniać. Ja czy przed owu czy po zawsze mam mokro [emoji19] jak siostra mi opowiadała, że jak zaszła to zmieniała wkładki co godzinę bo ją przemakalo a ja tak mam stale i się tylko nakręcam [emoji23][emoji23][emoji23] czekamy co to będzie, jeszcze jakieś 5-7 dni do @ :)
A wstawię Wam zdjęcie mojego synusia [emoji23] wścieka się właśnie bo jedzie z nami i jest niezadowolony [emoji23]Zobacz załącznik 1001115
ale pieknosci slicznosci!!!
 
Do góry