reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

To jest dziewczyny zel, ktory sprzyja zaplodnieniu. Poczytajcie na fb. Ma mega pozytywne opinie. Pary staraly sie nawet lata o dziecko i nic, a po uzyciu tego sie udalo. No sprobowac mozna. Odzywia plemniki i powoduje ich dluzsza zywotnosc.
 
reklama
To jest dziewczyny zel, ktory sprzyja zaplodnieniu. Poczytajcie na fb. Ma mega pozytywne opinie. Pary staraly sie nawet lata o dziecko i nic, a po uzyciu tego sie udalo. No sprobowac mozna. Odzywia plemniki i powoduje ich dluzsza zywotnosc.
Hahahahahahahha a ja glupia myslalam ze to jakis nowoczesny sposob na " transport" nasienia hahahahahah i sie ucieszylam bo moj jest tak rzadko w domu hahahahah
 
U nas akurat udalo sie w 1 cyklu, ale niestety stracilismy Dzieciatko w 6tc... teraz znow bedziemy sie starac, a chce zeby udalo sie i zakończyło szczęśliwie....
 
My mieszkamy w Irlandii, ale dostępny jest chyba w 70 krajach z tego co czytałam.. moze dziewczyny sie wypowiedza bo wiem ze jakis odpowiednik zamawialy. Tutaj jeden zel tuba kosztuje 20euro i aplikatory tez 20euro. A stosuje sie w dni plodne podczas staran.
 
reklama
Mam:Jeśli doszło do zapłodnienia, szyjka macicy podnosi się i staje się miękka, ale otwór jest całkowicie zamknięty. Ma to miejsce w różnym czasie u poszczególnych kobiet. Niektóre panie zauważają zmianę położenia szyjki macicy i jej zamknięcie już po dwunastu dniach od owulacji, ale u innych dochodzi do tego już po potwierdzeniu ciąży przez lekarza
 
Do góry