reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja nie badalam sobie sama szyjki. A myslicie, ze to bezpieczne? Slyszalam,ze lepiej tam nie dotykac,zeby nie zaszkodzic..
 
reklama
Właśnie badalam szyje i jest tak wysoko że ja to nie sięgnęłam a mąż ledwo jest zamknięta i przyrównał ja do opuszka palca jeśli @ się nie pojawi do środy to chyba się udało ale nie nakręca się bo wszystko się może wydarzyć , nadzieja jeszcze nie zgasila
 
A czy wszystkie wyniki wasze są ok czy ktoras z was np miala jakies hormony ponad lub ponizej? Ja mam np prolaktyne ciut za wysoką i biore dostinex co tydzien po pol tabsa . I np 5 lat temu ns usg mialam policystyczne. Teraz jakoś nie mam ale np stosunek fsh do lh teoretycznie wskazuje na policystyczne ale moj gin mowi ze odeszlo sie od wskazywania stosunkow
 
Od mlodych lat pamietam ze moje cykle sa nieregularne ale niby owulacyjne. Ale owulacje są bardzo zmienne dlatego zakupilam dziś ten mikroskop owulacyjny co niby na dni plodne pokazuje" paprotki". Czy ktoras z was to uzywala? Te testy owulacyjne nie do konca mi pasują. Na jednym te C jest w kolejnosci T i odwrotnie i wyniki zupelnie inne wiec troszke sie w tym gubie. A niby ten mikroskop jest jednoznaczny
 
To jest dziewczyny zel, ktory sprzyja zaplodnieniu. Poczytajcie na fb. Ma mega pozytywne opinie. Pary staraly sie nawet lata o dziecko i nic, a po uzyciu tego sie udalo. No sprobowac mozna. Odzywia plemniki i powoduje ich dluzsza zywotnosc.
O mamo ja mam tyle śluzu płodnego zawsze że mogłabym kilka babek obdzielić a jeszcze z tym żelem to już w ogóle musiałby się chłop nameczyc haha
 
reklama
O mamo ja mam tyle śluzu płodnego zawsze że mogłabym kilka babek obdzielić a jeszcze z tym żelem to już w ogóle musiałby się chłop nameczyc haha
Sluz sluzem, ja tez mam i sadze, ze i inne tutaj forumowiczki ;) Co do zelu to nie wiem jak po ;) 1 raz bedziemy go uzywac. Tak jak mowilam nam sie udalo w maju za 1 razem, a teraz chce zwiekszyc tez na maxa szanse...Bardzo bym chciala aby zakoczylo sie tym razem dobrze...
 
Do góry