reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Jejku! Dziewczyny, nawet nie wiecie ile znaczą dla mnie Wasze słowa :) dodał mi zdecydowanie otuchy :) to odrzuca od siebie wszystkie czarne myśli i czekam na wizytę :) ciekawa jestem czy będzie już tętno :)
 
reklama
Jejku! Dziewczyny, nawet nie wiecie ile znaczą dla mnie Wasze słowa :) dodał mi zdecydowanie otuchy :) to odrzuca od siebie wszystkie czarne myśli i czekam na wizytę :) ciekawa jestem czy będzie już tętno :)
Wiesz to jest bardzo różnie , u mnie w tej ciąży było w 5tyg5 ,ale to wiesz jak to jest ,zależy kiedy doszło do zapłodnienia itd
 
Właśnie w tym cyklu totalnie nie wiem kiedy mogło być owulacja więc ciężko mi powiedzieć. Najwyżej pójdę do lekarza jeszcze raz. :)
 
Ja już przestaje się łudzić. Dziś 5 dzień od odstawienia duphastonu, @ nie ma. A testy też wychodzą negatywnie. Nie ma chyba nawet o co iść na bete. Więc chyba znów sobie uroilam. . .
 
Ja już przestaje się łudzić. Dziś 5 dzień od odstawienia duphastonu, @ nie ma. A testy też wychodzą negatywnie. Nie ma chyba nawet o co iść na bete. Więc chyba znów sobie uroilam. . .
Póki nie ma okresu jest nadzieja.. Może owulacja była później i dlatego testy nie wychodzą. Ja tak miałam :)
 
Nawet nie strasz [emoji51][emoji51] mi gin kazał odstawić dupka w dniu spodziewanej @
.. zaznaczę że starania wstrzymane. Boję się że mi to cykl rozreguluje A to mój 1 cykl z dupkiem...
Ja już przestaje się łudzić. Dziś 5 dzień od odstawienia duphastonu, @ nie ma. A testy też wychodzą negatywnie. Nie ma chyba nawet o co iść na bete. Więc chyba znów sobie uroilam. . .
 
Ja już przestaje się łudzić. Dziś 5 dzień od odstawienia duphastonu, @ nie ma. A testy też wychodzą negatywnie. Nie ma chyba nawet o co iść na bete. Więc chyba znów sobie uroilam. . .
Ja też dzisiaj zrobiłam test 28dc test negatywny:-/@ nie ma.sama nie wiem,chyba sobie wkrecilam niektóre objawy:-/
Myślicie że jest szansa na ciążę mimo negatywnego jeszcze testu?
 
Ja też dzisiaj zrobiłam test 28dc test negatywny:-/@ nie ma.sama nie wiem,chyba sobie wkrecilam niektóre objawy:-/
Myślicie że jest szansa na ciążę mimo negatywnego jeszcze testu?
Pewnie że jest szansa na ciążę. Nie którym kobietom testy wychodzą przed terminem @ I w dniu terminu @ A nie którym może pokazać kreskę delikatna dopiero np 14-21 dni po terminie @ także spokojnie.
 
Pewnie że jest szansa na ciążę. Nie którym kobietom testy wychodzą przed terminem @ I w dniu terminu @ A nie którym może pokazać kreskę delikatna dopiero np 14-21 dni po terminie @ także spokojnie.
Dzieki!
Właśnie tak jak pisałam kiedys w pierwszej ciąży chyba w 40dc miałam taka druga kreskę że nie brałam tego za ciążę a byla:-) to mnie podtrzymuje na duchu:-)
A l dziwo brzuch mnie nie boli więc czekam :-)
 
reklama
Dzieki!
Właśnie tak jak pisałam kiedys w pierwszej ciąży chyba w 40dc miałam taka druga kreskę że nie brałam tego za ciążę a byla:-) to mnie podtrzymuje na duchu:-)
A l dziwo brzuch mnie nie boli więc czekam :-)
To trzymam kciuki kochana. I czekam na super wieści. [emoji110][emoji173]
 
Do góry