reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Aktualnie przeżywam to samo ;) 31 dzień cyklu, objawy napięcia przedmiesiaczkowego mam, testy negatywne. Tylko ja pożegnałam się z nadzieją, bo temp wczoraj rano 36.6 a dziś 36.4 wiec szans na pewno nie mam na ciążę :( ale u Ciebie widzę szansę :) a Ty mierzysz temp ?
Nie mierze tempki. Zbyt leniwa jestem póki co [emoji23] nic tylko czekać. Napisałam maila do gin żeby mnie przyjął jutro albo pojutrze. Jak nie przyjdzie @ to pojde
 
reklama
Nie mierze tempki. Zbyt leniwa jestem póki co
emoji23.png
nic tylko czekać. Napisałam maila do gin żeby mnie przyjął jutro albo pojutrze. Jak nie przyjdzie @ to pojde
Ja tak szczerze mówiąc to zaczęłam pomiary tydzień temu :laugh2: wiec nie wiem czy w ogóle jest jakiś sens, bo nie mam żadnego odniesienia :-D juz chciałabym żeby @ przyszła bo wiedziałabym na czym stoję, a tak to niby wiem ale nadzieja się tli
 
U mnie 42dc juz sie wizyty u gina dziś nie moge doczekać! 8 dni sie okres spóźnia. Cały czas sporo śluzu. Wczoraj cały dzień lekki ból na wysokości macicy, dziś kłuje lewy jajnik. Żyły na piersiach się utrzymują. Kompletny brak apetytu. Byle do 15tej.[emoji1][emoji110]
Dziewczyny ja ten jeden test pozytywny ze wcześniejszych postów i od tamtej pory robie te z Allegro i wszystkie negatywne wychodzą także ciekawostka.
 
U mnie 42dc juz sie wizyty u gina dziś nie moge doczekać! 8 dni sie okres spóźnia. Cały czas sporo śluzu. Wczoraj cały dzień lekki ból na wysokości macicy, dziś kłuje lewy jajnik. Żyły na piersiach się utrzymują. Kompletny brak apetytu. Byle do 15tej.[emoji1][emoji110]
Dziewczyny ja ten jeden test pozytywny ze wcześniejszych postów i od tamtej pory robie te z Allegro i wszystkie negatywne wychodzą także ciekawostka.
To czekamy na wieści po wizycie :)
 
U mnie 42dc juz sie wizyty u gina dziś nie moge doczekać! 8 dni sie okres spóźnia. Cały czas sporo śluzu. Wczoraj cały dzień lekki ból na wysokości macicy, dziś kłuje lewy jajnik. Żyły na piersiach się utrzymują. Kompletny brak apetytu. Byle do 15tej.[emoji1][emoji110]
Dziewczyny ja ten jeden test pozytywny ze wcześniejszych postów i od tamtej pory robie te z Allegro i wszystkie negatywne wychodzą także ciekawostka.
A ja właśnie mam mało śluzu okres mi się spoznia no ciekawe co to u mnie będzie.
 
Też jestem ciekawa co u was będzie , a że testy negatywne..bardzo dziwne jeśli jesteś w ciąży..hm zgłoś to potem im ..a wstawisz zdjęcie tych testów? Ja mam takie w niebieskim plastiku.
 
Też jestem ciekawa co u was będzie , a że testy negatywne..bardzo dziwne jeśli jesteś w ciąży..hm zgłoś to potem im ..a wstawisz zdjęcie tych testów? Ja mam takie w niebieskim plastiku.
Wywaliłem je do śmieci żeby mnie nie demerwowaly. Czytałam że jeśli bardzo wczesna ciąża to czas i nie wykrywa ja jeżeli zarodek zagniezdzil się np 3 dni temu to będzie negatywny.
 
5t3d wg daty ostatniej miesiączki beta 1055,00 mIU/ml ,
Wg laboratorium:
kobiety (przed menopauzą, nie będące w ciąży): =< 1 mIU/ml
kobiety (po menopauzie) : =< 7 mIU/ml

Kobiety w ciąży:
3 tydz: 5,8 – 71,2 mIU/ml
4 tydz: 9,5 – 750
5 tydz: 217 – 7138
6 tydz: 158 – 31795
7 tydz: 3697 – 163563
8 tydz: 32065 – 149571
9 tydz: 63803 – 151410
10 tydz: 46509 – 186977
12 tydz: 27832 – 210612
14 tydz: 13950 – 62530
15 tydz: 12039 – 70971
16 tydz: 9040 – 56451
17 tydz: 8175 – 55868
18 tydz: 8099 - 58176


Dzwoniłam do lekarza, podałam.. Czekam na decyzję..
 
reklama
Do góry