reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Właśnie wróciłam z soru, dostałam mocnego krwawienia z tym, że żadnego bólu ani nic nie ma. Poronienie samoistne. Jutro mam się zgłosić na oddział, sprawdza tylko czy wszystko samo się oczyści.
 
reklama
Dziś z rana zrobiłam test i znow taka bardzo bladą kreska ,a może te testy z allegro są jakieś trefne?
IMG_20190404_062911.jpeg
 
No to w następnym cyklu się uda wierzę w to.
Mam nadzieję ale ja czułam że doszło do zagniezdzenia bo piersi miałam takie opuchnięta a w niedzielę wieczorem miałam temperature 37 stopni i wzięłam apap i poszłam spać wypocilam się i od tego czasu rano piersi mnie mniej bolą i nie są takie nabrzmiałe może to wszystko się zatrzymało od tej temperatury
 
reklama
Właśnie wróciłam z soru, dostałam mocnego krwawienia z tym, że żadnego bólu ani nic nie ma. Poronienie samoistne. Jutro mam się zgłosić na oddział, sprawdza tylko czy wszystko samo się oczyści.
Biedna, przykro mi. Najważniejsze,że masz obok siebie męża. No to od początku. A ja kurna nie wiem co z tym okresem chyba na wakacje wyjechał.
 
Do góry