reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja dziś takie plamienia miałam jednorazowo ale musiałam się przyjrzeć zeby te nitki zobaczyc .
A ja takie plamienia miałam ok 5 dni temu, tzn. takie bardzo jasno brązowe. Myślicie, że jeśli byłaby to niedomoga lutealna to pojawiłyby się raz na kilka dni przed @ czy raczej byłyby już codziennie do wystąpienia @. Zastanawiam się jaki problem to może być...
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nie jest dobrze.. wróciłam właśnie od lekarza. Pierwsze USG w 4t3d było widać pęcherzyki, dzisiejsze badanie 5t2d nagle już nic nie widział.. jutro mam zrobić bhcg i lekarz podejmie decyzję czy odstawiamy leki...
Mam nadzieję, że to tylko wina kiepskiego sprzętu. Oby jutro beta wyszła dobrze! Na pewno będziesz miała niezłego stresa...
 
Dziewczyny pomocy bo już nie wiem co nie tak. Jestem dzień po terminie @. Boli lewy jajnik tak kłuję. Od 3 dni mam takie różowy śluz ale tylko może z 2 razy w ciągu dnia. Myślałam że to może plamienie implantacyjne. Dziś zrobiłam test negatywny. Chyba że za szybko zrobiłam ten test dziś jest 28dc. A cykle mam 26 dniowe nigdy się nie spóźnial. Możliwe że za wcześnie na test?
 
Hej dziewczyny, sprzedam profertil, podobno najlepszy lek na poprawe nasienia[emoji3526]

zostalo nam 100 tabletek profertil (opakowanie zbiorcze 180sztuk kosztuje 540zl)
100 sprzedam za 130 z przesylka:) zapraszam na PW jeśli ktos jest zainterwsowany :) nam pomoglo i jestem w ciąży po 80 tabletkach ;)
IMG_20190403_085715.jpeg
 
Dziewczyny pomocy bo już nie wiem co nie tak. Jestem dzień po terminie @. Boli lewy jajnik tak kłuję. Od 3 dni mam takie różowy śluz ale tylko może z 2 razy w ciągu dnia. Myślałam że to może plamienie implantacyjne. Dziś zrobiłam test negatywny. Chyba że za szybko zrobiłam ten test dziś jest 28dc. A cykle mam 26 dniowe nigdy się nie spóźnial. Możliwe że za wcześnie na test?
Myślę że po prostu za wcześnie na test, trzymam kciuki :)
 
reklama
Myślisz? Kurde ja na łeb dostanę [emoji24]
Aktualnie przeżywam to samo ;) 31 dzień cyklu, objawy napięcia przedmiesiaczkowego mam, testy negatywne. Tylko ja pożegnałam się z nadzieją, bo temp wczoraj rano 36.6 a dziś 36.4 wiec szans na pewno nie mam na ciążę :( ale u Ciebie widzę szansę :) a Ty mierzysz temp ?
 
Do góry