reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Zagnieżdżanie sie zarodka jest między owulacja,a dniem spodziewanej @ więc jak pisałam wszystko możliwe. U niektórych dziewczyn nie ma nic, a inne maja najróżniejsze plamienia.
Ja od 34 do 37 dnia cyklu miałam brązowe i przezroczyste, lepkie plamienia.
A od wczoraj 38 i dziś 39 dzien cyklu przezroczysty lepki śluz.
No właśnie kurcze zobaczę czy się rozkręci bo jeśli tak to będzie @
Jestem 13-14 dni po owu
 
reklama
Chciałam się z Wami przywitać :) coś o mnie: mam niestety już 30 lat i w zeszłym cyklu zaczęliśmy z mężem starania o bobasa. Jestem bardzo niecierpliwa i chciałabym być w ciąży juz, teraz! :D jutro lub we wtorek spodziewam się @ i wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują mi ze @ przyjdzie (ból piersi, podbrzusza, bardzo zmienne nastroje). Nie wytrzymałam i zrobiłam juz 2 testy oczywiście oba negatywne. Z takich nietypowych jak dla mnie rzeczy było takie jasnobrazowe mini plamienie ok 3 dni temu, którego pewnie nie zauwazylabym gdyby nie to ze na siłę szukam wszelkich objawow ciąży. Miałam nadzieję że rozpocznę starania i bach bęudzie ciaza! :) a śledząc ten wątek wiem ze może być ciężko... zwłaszcza że przeglądajac internety uswiadomilam sobie ze moja @ nie wygląda zwykłe tak jak powinna. Zanim na dobre się rozkręci to mam ok 1 dzien brunatnych plamień, co może oznaczać problemy z progesteronem. Nie nakręcam się więc że moje objawy to ciaza a raczej zaburzenia hormonalne :(
 
Chciałam się z Wami przywitać :) coś o mnie: mam niestety już 30 lat i w zeszłym cyklu zaczęliśmy z mężem starania o bobasa. Jestem bardzo niecierpliwa i chciałabym być w ciąży juz, teraz! :D jutro lub we wtorek spodziewam się @ i wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują mi ze @ przyjdzie (ból piersi, podbrzusza, bardzo zmienne nastroje). Nie wytrzymałam i zrobiłam juz 2 testy oczywiście oba negatywne. Z takich nietypowych jak dla mnie rzeczy było takie jasnobrazowe mini plamienie ok 3 dni temu, którego pewnie nie zauwazylabym gdyby nie to ze na siłę szukam wszelkich objawow ciąży. Miałam nadzieję że rozpocznę starania i bach bęudzie ciaza! :) a śledząc ten wątek wiem ze może być ciężko... zwłaszcza że przeglądajac internety uswiadomilam sobie ze moja @ nie wygląda zwykłe tak jak powinna. Zanim na dobre się rozkręci to mam ok 1 dzien brunatnych plamień, co może oznaczać problemy z progesteronem. Nie nakręcam się więc że moje objawy to ciaza a raczej zaburzenia hormonalne :(
Hej Balbinka.
Może być jak piszesz albo też plamienie implantacyjne.
U każdej może być inaczej i to zwala z tropu [emoji28] trzymam kciuki by jak najszybciej się udało [emoji110][emoji110][emoji110]
A tak wg to jakie długie masz cykle i kiedy owulacja ?
 
badacie sobie szyjkę? przed okresem różni się od tej "zapłodnionej", podobno :)
J
Hej Balbinka.
Może być jak piszesz albo też plamienie implantacyjne.
U każdej może być inaczej i to zwala z tropu [emoji28] trzymam kciuki by jak najszybciej się udało [emoji110][emoji110][emoji110]
A tak wg to jakie długie masz cykle i kiedy owulacja ?
i
Cykle 27-28 dni. Zawsze wydawało mi się ze mniej więcej wiem kiedy mam owulację (śluz) ale teraz to już nie jestem pewna którego jest dokładnie dnia ;) tak jak pisalam to był dopiero 1 cykl i od następnego cyklu będę dokładnie obserwować śluz i temperaturę. Przed staraniami w styczniu zrobiłam sobie badania prolaktyny i tsh, które okazały się być w porządku ale jakoś nie pomyślałam o tym progesteronie...
 
No to wszystko przed Tobą. Ja Ci powiem.że też tak myślałam ale się myliłam. Wcześniej po prostu nie było potrzeby by te cykle obserwować. Idzie się pomylić. Powodzenia.
J
i
Cykle 27-28 dni. Zawsze wydawało mi się ze mniej więcej wiem kiedy mam owulację (śluz) ale teraz to już nie jestem pewna którego jest dokładnie dnia ;) tak jak pisalam to był dopiero 1 cykl i od następnego cyklu będę dokładnie obserwować śluz i temperaturę. Przed staraniami w styczniu zrobiłam sobie badania prolaktyny i tsh, które okazały się być w porządku ale jakoś nie pomyślałam o tym progesteronie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry