reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

To powinnaś mieć okolo 14dc owulacje. Ale jak robisz pierwszy raz to jak najbardziej zacznij szybciej [emoji5]
No to jest racja parcie nas wykańcza ale nie da się inaczej. Ja niby na luzie ale też mam dni,ze mnie ponosi [emoji2957] dzis niby tylko 2 dni sie @ spóźnia ale ta niepewność ehh
Ja mam sluz bardzo podobny do płodnego nawet dzien dwa szybciej. Idzie się zakręcić tak samo z jajnikami [emoji16]
Tak wychodzi ja mam 12dc przy cyklach 26 dniowych
 
reklama
To powinnaś mieć okolo 14dc owulacje. Ale jak robisz pierwszy raz to jak najbardziej zacznij szybciej [emoji5]
No to jest racja parcie nas wykańcza ale nie da się inaczej. Ja niby na luzie ale też mam dni,ze mnie ponosi [emoji2957] dzis niby tylko 2 dni sie @ spóźnia ale ta niepewność ehh
Ja mam sluz bardzo podobny do płodnego nawet dzien dwa szybciej. Idzie się zakręcić tak samo z jajnikami [emoji16]
No właśnie w tym cyklu też miałam 2 dniowy poślizg i już 1000 myśli, że się udało. Dopóki nie dostaniesz @ jest nadzieję [emoji4][emoji110]
 
No właśnie w tym cyklu też miałam 2 dniowy poślizg i już 1000 myśli, że się udało. Dopóki nie dostaniesz @ jest nadzieję [emoji4][emoji110]
Mam od zawsze baaardzo mocne bóle miesiączkowe i czuje nawet dwa trzy dni szybciej,że dostane do tego plecy od połowy w dół chodzę jak połamana, a tu cisza. [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry