reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja miałam jakiś dziwny sen o piknikach z ogniskiem w parku (trzeba było tylko użyć ekologicznego gazu), jakimś szkoleniu... cholera wie o czym to było [emoji23]
 
reklama
Ja miałam jakiś dziwny sen o piknikach z ogniskiem w parku (trzeba było tylko użyć ekologicznego gazu), jakimś szkoleniu... cholera wie o czym to było [emoji23]
Jak to dobrze, ze nie jestem sama z tymi snami.[emoji23] tak teraz sobie myśle, że miałam pecha, bo obudziłam się na sam okres. 29.12 mam mieć. Pewnie gdybym przespała jeszcze ten okres, to do tej pory nie miałabym żalu, że mi żadnego uszka i barszczyku z Wigilii nie zostawili, bo bym sobie przetłumaczyła, że przespałam najgorsze[emoji23].
 
Dzień dobry.

Śniło mi się, że zaspałam na święta i obudziłam się dopiero 28 grudnia[emoji23]. Wszyscy byli zadowoleni po Wigilii i świętach u rodziny, a mnie jednej nikt nie obudził[emoji848].Piękna choinka. To żywa?
Tak żywa [emoji6] co roku znajdujemy w brico taka za śmieszne pieniążki [emoji16]
 
Dzień dobry kobietki [emoji16]
Jakie plany na ostatni dzień przez wigilią? Dużo jeszcze zostało? Ja jeszcze dzisiaj do pracy...[emoji52]
Miłego dnia
 
Dzień dobry kobietki [emoji16]
Jakie plany na ostatni dzień przez wigilią? Dużo jeszcze zostało? Ja jeszcze dzisiaj do pracy...[emoji52]
Miłego dnia
Ja dziś kapustę będę robić i kompot z suszonych owoców. Ale nie mam parcia na prędkośc, bo i tak na Wigilię idziemy do mamy. Za to muszę polukrowac pierniki[emoji23]. Nadal czekają aż sie nad nimi zlituję.
 
Ja dziś kapustę będę robić i kompot z suszonych owoców. Ale nie mam parcia na prędkośc, bo i tak na Wigilię idziemy do mamy. Za to muszę polukrowac pierniki[emoji23]. Nadal czekają aż sie nad nimi zlituję.

U mnie pierników wyszło niewiele, ale juz połowy nie ma [emoji23][emoji23][emoji173]️[emoji173]️ dzieciarnia jak posmakowała to znikają w prędkości światła [emoji23]
 
U mnie pierników wyszło niewiele, ale juz połowy nie ma [emoji23][emoji23][emoji173]️[emoji173]️ dzieciarnia jak posmakowała to znikają w prędkości światła [emoji23]
Mój syn ma zakaz. Ale i tak wiem ze lazi i podkrada. Gdzie nie schowam tam wyczuje[emoji23]. Ale z niego to bestia piernikowa jest.
 
Hej dziewczyny!!
Melduje się z pracy, byle do 20 [emoji28]
A jutro lecę na 7 do 15-16 , uroki bycia panną [emoji23]
Czuje się już całkiem dobrze. Wczoraj robiłam ciacha [emoji7] Mamy już bigos, przygotowane farsze na pierogi , uszka i krokiety. Gołąbki, karp się odmula... dom przystrojony i choinka ubrana. Prezenty spakowane.. czyli prawie wszystko gotowe [emoji6]

W tą środę byłam u gina. Mój polip wygląda raczej na mięśniaka. Mierzy 1 cm. Narazie będzie do kontroli i zobaczymy. Tabletki zostały do wiosny , bo testosteron spadł ale jeszcze za mało.. Także jesteśmy na dobrej drodze, ale jeszcze troszkę..

Przepraszam, ale nie dam rady Was już nadrobić za dużo wyprodukowane [emoji23][emoji14][emoji14]

Witam nowe koleżanki i życzę Wam żebyście szybko zobaczyły II kreski !!
Kochane, udało się. Rzutem na taśmę [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Zobacz załącznik 927234
Cudownie , gratuluje Ci jeszcze raz [emoji8][emoji8]
 
reklama
A moja mała dzisiaj nie spała cała noc i rano miała już temperaturę :( ehh na same święta... chociaż liczę ze to od zębów bo nic innego jej nie dolega wiec może jutro będzie już dobrze
 
Do góry