reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Hej wam! Tak ostatnio mnie przekonywałyście, żeby nie wynajmować mieszkania tylko z rodzicami jakoś mieszkać, olać ich marudzenie, no bo jednak tyle kasy w remont dalismy... Ale wiecie co, dzisiejsza sytuacja mnie po prostu utwierdziła, żeby czym prędzej się wyprowadzić. Magia świąt w powietrzu, oczywiście pierwsza awanturka zaliczona... Znaczy z mojej strony nie ma awantury tylko upomnienie a mama już garami trzaska. Dlaczego? Po upomniałam ją, że jak kaszle to niech tego nie robi nad jedzeniem, tak dosłownie schylona nad stolikiem takim 'do kawy' gdzie mamy sobie pizze i na to kaszle. No po prostu ma powód do obrażenia się... No bo przecież jak mogłam się upomnieć?!
Niby błaha sprawa, ja bym po pierwsze, nie kaszlała nad czyimś jedzeniem, ale jakby już się tak zdarzyło to by mi było głupio i bym przeprosiła a nie wyskakiwała z awanturą. Ach te święta, ta piękna atmosfera...

Niestety, wiem co znaczy mieszkanie z rodzicami... Gdyby nie mąż - już dawno szukałabym mieszkania...
 
reklama
U mnie 8 dpo. Uczucia nijakie. Raz myślę że nie ma szans raz ze może jednak. Później ze w sumie czemu nie. Za chwilę ze na bank się nie udalo. Bez sensu.
 
@martoosia94 gratulajce...[emoji173][emoji173][emoji173]

A tak wogole to dzień dobry [emoji6]
Zostałam dzisiaj ściągnięta wcześniej do pracy i powiem Wam że tych ludzi powalilo, pracuje w gastronomii i naprawdę był taki ruch że szok.
U mnie @ spóźnia się 1 dzień. Zastanawiałam się nad testem rano ale nie zrobiłam bo wiem że nie mogła bym się skupić na pracy. Wogole się nie czuje nie na okres więc nie wiem czy jest coś nie tak czy jednak jest fasolka.
Miłego wieczorku[emoji16][emoji16]
 
@martoosia94 gratulajce...[emoji173][emoji173][emoji173]

A tak wogole to dzień dobry [emoji6]
Zostałam dzisiaj ściągnięta wcześniej do pracy i powiem Wam że tych ludzi powalilo, pracuje w gastronomii i naprawdę był taki ruch że szok.
U mnie @ spóźnia się 1 dzień. Zastanawiałam się nad testem rano ale nie zrobiłam bo wiem że nie mogła bym się skupić na pracy. Wogole się nie czuje nie na okres więc nie wiem czy jest coś nie tak czy jednak jest fasolka.
Miłego wieczorku[emoji16][emoji16]
Oby to była fasolka jednak;)
 
U mnie 8 dpo. Uczucia nijakie. Raz myślę że nie ma szans raz ze może jednak. Później ze w sumie czemu nie. Za chwilę ze na bank się nie udalo. Bez sensu.
Ta huśtawka nastrojów. Gdyby nie to, ze przegapilam owulacje to pewnie towarzyszyłabym Ci teraz w tej huśtawce i natłkku myśli. U mnie 7 dpo.
@martoosia94 gratulajce...[emoji173][emoji173][emoji173]

A tak wogole to dzień dobry [emoji6]
Zostałam dzisiaj ściągnięta wcześniej do pracy i powiem Wam że tych ludzi powalilo, pracuje w gastronomii i naprawdę był taki ruch że szok.
U mnie @ spóźnia się 1 dzień. Zastanawiałam się nad testem rano ale nie zrobiłam bo wiem że nie mogła bym się skupić na pracy. Wogole się nie czuje nie na okres więc nie wiem czy jest coś nie tak czy jednak jest fasolka.
Miłego wieczorku[emoji16][emoji16]
Podziwiam, ze moglas się skupić nie robiąc testu.[emoji23][emoji23] ludzie powariowali też w marketach i innych sklepach. To co sie dzis działo[emoji15]. Szok.
 
Pochwale się choinką. Ubierałam sama bo chlopcy to straszni są. Od razu ich głowa rozbolała. Brakuje tylko pierniczkow, ale nie miałam już siły ich lukrować.
20181222_172551.jpeg
 
Pozdrawiam znad pierogów [emoji16][emoji16] Lepimy od południa z mężulkiem [emoji16][emoji16]
Hej wam! Tak ostatnio mnie przekonywałyście, żeby nie wynajmować mieszkania tylko z rodzicami jakoś mieszkać, olać ich marudzenie, no bo jednak tyle kasy w remont dalismy... Ale wiecie co, dzisiejsza sytuacja mnie po prostu utwierdziła, żeby czym prędzej się wyprowadzić. Magia świąt w powietrzu, oczywiście pierwsza awanturka zaliczona... Znaczy z mojej strony nie ma awantury tylko upomnienie a mama już garami trzaska. Dlaczego? Po upomniałam ją, że jak kaszle to niech tego nie robi nad jedzeniem, tak dosłownie schylona nad stolikiem takim 'do kawy' gdzie mamy sobie pizze i na to kaszle. No po prostu ma powód do obrażenia się... No bo przecież jak mogłam się upomnieć?!
Niby błaha sprawa, ja bym po pierwsze, nie kaszlała nad czyimś jedzeniem, ale jakby już się tak zdarzyło to by mi było głupio i bym przeprosiła a nie wyskakiwała z awanturą. Ach te święta, ta piękna atmosfera...
Ja nie dałabym rady mieszkać z rodzicami... Wyprowadziłam się mając 18 z hakiem, zaraz po maturze i cenię sobie niezależność. W wakacje mieszkamy jakieś 2-3tyg u teściów i dostaję szału po jednym dniu [emoji14] Mimo że i ja i mąż moglibyśmy praktycznie na piechotę do pracy chodzić stamtąd a nie dojeżdżać 20km z domu [emoji14] Więc ja Was podziwiam naprawdę. To nie jest łatwa sytuacja, zwłaszcza że nie ułatwiają Wam życia, a to Wy bardzo im pomagacie z tego co pisałaś.
Witam wszystkie staraczki :) Chciałabym dołączyć do Waszego grona. Mam 27 lat i jestem z Krakowa. Pod koniec września poroniłam samoistnie. I mogłam od razu zacząć starania i zaczęłam i dalej próbuję ;) Jest to moj 3 cykl starań ( choć w połowie 2 cyklu musiałam przerwać starania bo złapałam infekcje)
Cześć, rozgość się u nas, i oby jak najszybciej w liczbie mnogiej [emoji179]
@martoosia94 gratulajce...[emoji173][emoji173][emoji173]

A tak wogole to dzień dobry [emoji6]
Zostałam dzisiaj ściągnięta wcześniej do pracy i powiem Wam że tych ludzi powalilo, pracuje w gastronomii i naprawdę był taki ruch że szok.
U mnie @ spóźnia się 1 dzień. Zastanawiałam się nad testem rano ale nie zrobiłam bo wiem że nie mogła bym się skupić na pracy. Wogole się nie czuje nie na okres więc nie wiem czy jest coś nie tak czy jednak jest fasolka.
Miłego wieczorku[emoji16][emoji16]
Oby to były objawy ciążowe a nie @.
@martoosia04 teraz zaraża nas więc mam nadzieję że i nam wszystkim niedługo się poszczęści [emoji3590]
 
reklama
Do góry