reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

reklama
Ja mam dzisiaj podły nastrój, dzisiaj się dowiedziałam że moja dobra koleżanka będzie miała bliźniaki, cieszę się z tego, naprawdę i życzę jej wszystkiego dobrego ale tak mi się zrobilo się smutno jak się dowiedziałam. Dziewczyna ma już trójkę, w życiu nie miała łatwo, teraz spotyka się z chłopakiem i wpadli i właśnie dzisiaj dowiedziała się że bliźniaki będą a jest w piątym miesiacu, jest przerażona tym.
Ironia losu co? Ehh. W każdym razie będę podwójną ciocią i w sumie na swój sposób cieszę się z tego ale dzisiaj takie smutki się żale mnie dopadły :( tu się człowiek stara już jakiś czas, mięsiąc temu stracona upragniona ciaza...
Przepraszam za smecenie dziewczynki, jutro będzie lepiej, ale musiałam się wygadać, mój m. mnie nie rozumie w tej sprawie czemu się smucę.
 
Ostatnia edycja:
Kochana nie martw sie, przyjdzie czas na Ciebie:)wiem , ze to trudne, sama mam z tym problem, ale trzeba myslec pozytywnie!!!Bedzie dobrze, ja tez z moim nie pogadam
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji16]
Ja właśnie się szykuje do pracy, dzisiaj na szczęście tylko do 14 a późnej biegiem na jasełka do córki.
U mnie na szczęście cisza jeszcze, brzuch pobolewa, śluz taki biały gęsty. I to zmęczenie [emoji849]

@Migdalove trzymam kciuki

Miłego dnia [emoji16]
 
@Agu1531 a tak w ogóle to na pierwszej stronie podałam kilka linków odnośnie przygotowania się do ciąży, tam są też nowe rekomendacje dotyczące przyjmowania folianów przez kobiety w okresie rozrodczym. :)[/QUOT

Dzięki na pewno poczytam
A wczoraj to już padłam.

Dzięki na pewno poczytam
A wczoraj to już padłam
jeszcze raz odp. bo dopisałam się do cytatu tylko nie wiem jak to zrobiłam :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Witam sie z bólem glowy..az oczy bola..☹ jade zaraz z synem do lekarza i później do pracy. Jeszcze tylko 3 dni pracy i dluuuuuuuuuugi urlop świąteczny ⭐ciesze sie bardzo.
Niecierpie 2 i 3 dnia @... wszystko i kazdy mi przeszkadza :rofl2::laugh2:
 
Ale sie wkurzylam na dzien dobry. Normalnie az siadlam i chwile sobie popłakałam. Wstalam rano i zmierzylam temperature, cos mi nie pasowalo, ale wpisalam w program, a tam wyznaczenie owulacji na ubiegłą sobotę. Pewnie jutro temperatura spadnie bo te wyzsze temperatury zupełnie nie wygladają na moje wyzsze tylko lekko wyzsze od niskich. No ale to tylko obrazuje jak mi sie wszystko rozjechalo. Jedyny plus takiej owu, bylby okres 29 grudnia.
Cześć dziewczyny. Witam sie z bólem glowy..az oczy bola..[emoji852] jade zaraz z synem do lekarza i później do pracy. Jeszcze tylko 3 dni pracy i dluuuuuuuuuugi urlop świąteczny [emoji294]ciesze sie bardzo.
Niecierpie 2 i 3 dnia @... wszystko i kazdy mi przeszkadza :rofl2::laugh2:
Widze ze nie tylko ja mam dlugi urlop świąteczny. Powodzenia z synem u lekarza.
Dzień dobry dziewczyny [emoji16]
Ja właśnie się szykuje do pracy, dzisiaj na szczęście tylko do 14 a późnej biegiem na jasełka do córki.
U mnie na szczęście cisza jeszcze, brzuch pobolewa, śluz taki biały gęsty. I to zmęczenie [emoji849]

@Migdalove trzymam kciuki

Miłego dnia [emoji16]
Miłego dnia i relaksu na jasełkach[emoji16].
Ja mam dzisiaj podły nastrój, dzisiaj się dowiedziałam że moja dobra koleżanka będzie miała bliźniaki, cieszę się z tego, naprawdę i życzę jej wszystkiego dobrego ale tak mi się zrobilo się smutno jak się dowiedziałam. Dziewczyna ma już trójkę, w życiu nie miała łatwo, teraz spotyka się z chłopakiem i wpadli i właśnie dzisiaj dowiedziała się że bliźniaki będą a jest w piątym miesiacu, jest przerażona tym.
Ironia losu co? Ehh. W każdym razie będę podwójną ciocią i w sumie na swój sposób cieszę się z tego ale dzisiaj takie smutki się żale mnie dopadły :( tu się człowiek stara już jakiś czas, mięsiąc temu stracona upragniona ciaza...
Przepraszam za smecenie dziewczynki, jutro będzie lepiej, ale musiałam się wygadać, mój m. mnie nie rozumie w tej sprawie czemu się smucę.
Ja mialam taki nastrój jakies 3 miesiace temu gdy sie dowiedzialam ze kolezanka wpadla z trzecim dzieckiem. Ona biadolila ze nie chce, a ja mialam ochote jej powiedziec zeby sie zamienila.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Witam sie z bólem glowy..az oczy bola..☹ jade zaraz z synem do lekarza i później do pracy. Jeszcze tylko 3 dni pracy i dluuuuuuuuuugi urlop świąteczny ⭐ciesze sie bardzo.
Niecierpie 2 i 3 dnia @... wszystko i kazdy mi przeszkadza :rofl2::laugh2:
Hej! Ja też dzisiaj z bólem głowy wstałam... No i oczywiście bez @. Zaraz idę zrobić test, ale czuję, i mam nadzieję, że będzie negatywny. :)
 
Do góry