reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć Dziewczynki,
@Migdalove jak test??

U mnie jakaś infekcja wrrr, myślałam wieczorem że się zadrapię... Lecę na 12 do gin.
Nie wiem czy temat się już nie pojawił bo nie nadrobiłam wątku od początku ale powiedzcie mi czy bierzecie jakieś witaminy po za kwasem foliowym ?
A może coś konkretnego wam lekarz polecił ? Ja biorę prenatal uno Ale zastanawiam się nad zmianą na Infolic Combi który zawiera Wit. B8 i ponoć normuje hormony i wspomaga owulacje ale co ciekawe znalazłam preparat Ovulomed z takimi samymi głównymi skladnikam plus jeszcze inne ale zalecany jest dla kobiet z pcos muszę jeszcze tylko dawki porównać co myślicie ?
Ja biorę Pregna Start, ma wszystko co trzeba [emoji4]
My w tym roku Święta na wyjeździe wiec zbytnio nie szaleje. Chce zrobić też pierniczki jeszcze i pieczen upieke ze śliwką no i.obowiazkowo kutia i sałatka zydowska ktore zawsze u nas królują na stole wigilijnym.

Ps..mój mlody dzis ze szkoły chyba przyniósł wirusa..Rumień zakaźny.. miala ktoras.z.was stycznosc z tym.wirusem?? informacja poszla w eter na grupie zeby obserwować dziecko..no i co poliki jak buraki..jutro wizyta u lekarza mnie czeka. Tak sie zaczynaja Swięta..:crazy:
Niestety, bardzo dobrze zapoznałam się z rumieniem zakaźnym... Córka przechodziła na początku października. Wywołuje go parwowirus b19, który jest bardzo groźny w ciąży, dużo gorszy niż np. toksoplazmoza bo medycyna jeszcze nie umie jego zwalczać... Właśnie ten parwowirus spowodował ciężkie uszkodzenia u mojego synka i przez niego nie jestem już w ciąży. Nienawidzę drania.... Jak coś pytaj, zostałam ekspertem od tego.
 
reklama
Ja juz po becie. Wyniki jeszcze dzis. Przy okazji strzeliłam sobie zestaw na wszelki wypadek gdyby znowu sie nie udalo.. a takie mam przeczucie
20181219_094713.jpeg
 

Załączniki

  • 20181219_094713.jpeg
    20181219_094713.jpeg
    28 KB · Wyświetleń: 343
reklama
Do góry