reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

A kwasu foliowego nie ?
Mój lekarz mi w sumie zalecił tylko kwas foliowy + jod i mówił
że dobrze by było kwas foliowy brać chociaż 1 cykl przed starankiem bo zalecane są 3 a te które mi polecił nie maja tych aktywnych folianów to mi zaś farmaceutka powiedziała i kupiłam co innego ;-)
 
reklama
A kwasu foliowego nie ?
Mój lekarz mi w sumie zalecił tylko kwas foliowy + jod i mówił
że dobrze by było kwas foliowy brać chociaż 1 cykl przed starankiem bo zalecane są 3 a te które mi polecił nie maja tych aktywnych folianów to mi zaś farmaceutka powiedziała i kupiłam co innego ;-)
No kwas foliowy to podstawa w staraniach. :D Pytanie padło co oprócz kwasu foliowego. ;P
 
Witam Was dziewczyny, obserwuje Was od tygodnia:) a wiec tak , okres dostalam a wlasciwie plamienia 3 dni po terminie , dzisiaj kupilam test po 5 minutach nic nie bylo po godzinie 2 kreska , co robicnawet nie wiem z kim pogadacPomozcie
 
Ciagle mam plamienia a okresu nie, nigdy tak nie mialam:(
Jeśli się martwisz to nie pytaj nas tylko lekarza. My nie wiemy co Ci dokładnie może być, nie znamy twojej historii medycznej itp. :) Udaj się czym prędzej do lekarza. :) A jeśli bardzo Cię to przeraża to jedź teraz na IP. Po drugie nie powinno patrzeć się na wynik testu po 5 minutach. To może być kreseczka fabryczna uwydatniona po takim czasie.
 
@Agu1531 a tak w ogóle to na pierwszej stronie podałam kilka linków odnośnie przygotowania się do ciąży, tam są też nowe rekomendacje dotyczące przyjmowania folianów przez kobiety w okresie rozrodczym. :)
 
reklama
Do góry