reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Aby test owulacyjny był pozytywny to kreska testową musi być tego samego koloru jak kontrolna lub mocniejsza. Na tym teście widzę testową jasniutka. Zrób jeszcze jutro test owulacyjny najlepiej o tej samej porze co dzisiaj i porównaj odcienie kresek testowych czy będzie mocniejsza. W ulotce masz napisane kiedy test owulacyjny uznaje się jako pozytywny.
 
reklama
Aby test owulacyjny był pozytywny to kreska testową musi być tego samego koloru jak kontrolna lub mocniejsza. Na tym teście widzę testową jasniutka. Zrób jeszcze jutro test owulacyjny najlepiej o tej samej porze co dzisiaj i porównaj odcienie kresek testowych czy będzie mocniejsza. W ulotce masz napisane kiedy test owulacyjny uznaje się jako pozytywny.

Dobrze, dziekuje bardzo za odpowiedz ❤️❤️
 
Proszę. Jeśli będziesz miała jakieś pytania lub będziesz chciała się wygadać to zapraszam. Tutaj dziewczyny dużo pomagają i dawaja wsparcie [emoji173][emoji173]
 
Witam dziewczyny.
dzis dzien 7 z dufostanem - czekamy dalej na @ i dzien spoznienia 17 od ostatniej spodziewanej @
A teraz takie moje pytanie ile czasu ile cyki juz fikołkujecie zeby dorobić sie upragnionych 2 kreseczek.
Jakie przyczyny ktore przeszkadzaja w tym iz te upragnione 2 kreseczki sie nie pojawiaja.
Jesli to zbyt osobiste pytanie to przepraszam i moge edytowac wypowiedz
 
Witam dziewczyny.
dzis dzien 7 z dufostanem - czekamy dalej na @ i dzien spoznienia 17 od ostatniej spodziewanej @
A teraz takie moje pytanie ile czasu ile cyki juz fikołkujecie zeby dorobić sie upragnionych 2 kreseczek.
Jakie przyczyny ktore przeszkadzaja w tym iz te upragnione 2 kreseczki sie nie pojawiaja.
Jesli to zbyt osobiste pytanie to przepraszam i moge edytowac wypowiedz
Ja dopiero (chociaż jak dla mnie już...) 2 cykl. Ciężko powiedzieć póki co czy coś nie gra, chociaż ja mam milion różnych podejrzeń. Myślę, że ktoś inny powinien się wypowiedzieć ;)
 
Między innymi podwyższona prolaktyna TSH niedobór progesteronu może mieć wpływ na brak ciąży problemy z owulacja niedroznosc jajowodow oraz PCOS również może być problem ze strony faceta np problem z nasieniem plemnikami.
 
Hej dolacze i w tym wątku :) stwierdziłam ze moze napisze na forum. Szczerze to kolezanka nie chce juz biadolic, pewnie maja mnie dosc, ale moze Wy nie będziecie. Czy mozna powiedzieć ze sie długo staramy z mezem... Na pewno jest to rzecz wzgledna bo od grudnia 2018 czyli 5 miesięcy. Mialam robione badania jest ok, nawet w maju ide na super dokładne badania chormonow na endokrynologie. Maz ma isc zbadac nasienie w maju. Mam chorobe rzadka, nie splywajaca na plodnosc lecz do jakiego kolwiek leczenia badz podtrzymania tego stanu rzeczy jaki jest używa sie leków, których nikt mi nie poda podczas starania sie o ciaze, stad moja frustracja i bol z każdym pojawieniem sie miesiaczki jest coraz większy. Moze ktoras z Was zna jakieś sposoby, badz chociaz wesprze milysm słowem. Jestem w 5 dc i rozpoczynamy kolejny miesiac starań. Pozdrawiam!
 
Hej dolacze i w tym wątku :) stwierdziłam ze moze napisze na forum. Szczerze to kolezanka nie chce juz biadolic, pewnie maja mnie dosc, ale moze Wy nie będziecie. Czy mozna powiedzieć ze sie długo staramy z mezem... Na pewno jest to rzecz wzgledna bo od grudnia 2018 czyli 5 miesięcy. Mialam robione badania jest ok, nawet w maju ide na super dokładne badania chormonow na endokrynologie. Maz ma isc zbadac nasienie w maju. Mam chorobe rzadka, nie splywajaca na plodnosc lecz do jakiego kolwiek leczenia badz podtrzymania tego stanu rzeczy jaki jest używa sie leków, których nikt mi nie poda podczas starania sie o ciaze, stad moja frustracja i bol z każdym pojawieniem sie miesiaczki jest coraz większy. Moze ktoras z Was zna jakieś sposoby, badz chociaz wesprze milysm słowem. Jestem w 5 dc i rozpoczynamy kolejny miesiac starań. Pozdrawiam!
Witaj i rozgosc się. Trzymam kciuki. Trzeba myśleć pozytywnie ale bez stresu. To mój 2 cykl starań.
 
reklama
Na pewno tutaj kazda Pani usłyszała by nue myslec... Ja nje moge pod względem leczenia boje sie i moze to mnie nakreca.... Ale co poradzic?
 
Do góry