reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Wiesz co, na poprzednim wątku aż 4 dziewczyny razem ze mną były z moich okolic z tego dwie z samego Malborka. No i dwie poznałam, umówiłyśmy się we trzy na kawę. ;) No i potem z jedną z nich tak się polubiłyśmy, że później została moją świadkową na ślubie. :) A żeby przypadku nie było za mało to na dodatek jest z mojego rocznika. :)
Ja uogólniając to z zachodniopolski [emoji38] ale tak smigam Poznań-Wrocław i inne
 
Oo no zobacz, czyli trafiają się dziewczyny z okolic :)
Ma któraś z Was jakiś dobry przepis na poledwiczke w sosie? W sumie najbardziej mi o sos chodzi :D
Polecam torebki z knora. Najlepsza ta do karkowki. Przyprawę mieszam z 5 lyzkami oleju. Marynuje mieso najczesciej piersi poledwiczki karkowke itp. W torebke wszystko przerzucam i fru do piekarnika. 5 min roboty. Reszte robi piekarnik
 
U mnie dziś doszedł taki wkurw ogólny. Wiec idzie @. Z resztą, ja w ogole nawet ciążowo się nie czuję. Bo wy to chociaz pisalyscie, że jakis ciężki brzuch był itp. A u mnie niewiele takich objaowów
 
U mnie dziś doszedł taki wkurw ogólny. Wiec idzie @. Z resztą, ja w ogole nawet ciążowo się nie czuję. Bo wy to chociaz pisalyscie, że jakis ciężki brzuch był itp. A u mnie niewiele takich objaowów
Kochana, objawy ciąży nie zawsze muszą być dosadne. ;) Gdybym w poprzedniej ciąży nie robiła już badań i testów w 21dc to bym myślała, że idzie @. :D
 
Na chłopca trzeba trafić idealnie w owu, lub dzień przed. Na dziewczynkę 2-3dni przed owu. Żeńskie plemniki są silniejsze, ale wolniejsze, a męskie szybkie ale słabe :)
 
reklama
Do góry