reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Może tak być oczywiście, jednak powinien Ci wtedy zwiększyć dawkę w następnym cyklu, żeby Cię nie przestymulować Jednak trzymam kciuki żeby ładnie wszystko rosło!



Byłoby super :-)

Dzisiaj mam monitoring a jutro rozmowę kwalifikacyjną :)
Powiedzcie mi dziewczyny czy bylyscie lub znacie kogoś kto poszedł do pracy i za chwilę dowiedział się o ciąży?

Szukam pracy jutro idę na rozmowę i być może się uda i ją dostanę. Z drugiej strony biorę clo i tez może się udać ale wcale nie musi i może potrwać to jakiś czas. Nie chce żeby nowy pracodawca pomyślał że chcę naciągnąć go na koszty jak w krótkim czasie po podpisaniu umowy poinformuje go o ciąży.
 
reklama
Mam ten sam problem. Z jednej strony starania o ciąże a z drugiej szukanie nowej pracy. To dopiero ciekawostka. [emoji6]I też nei chcę nikogo zawieść. Niestety różnie bywa. Jeden pracodawca zrozumie inny będzie szukał sposobu udowodnienia twojej winy i zwolnienia. Mnie jeszcze ciekawi jak mam szybko zmienić pracę jak mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia i nie wiem czy mój super pracodawca mnie tak od razu puści [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Byłoby super :-)

Dzisiaj mam monitoring a jutro rozmowę kwalifikacyjną :)
Powiedzcie mi dziewczyny czy bylyscie lub znacie kogoś kto poszedł do pracy i za chwilę dowiedział się o ciąży?

Szukam pracy jutro idę na rozmowę i być może się uda i ją dostanę. Z drugiej strony biorę clo i tez może się udać ale wcale nie musi i może potrwać to jakiś czas. Nie chce żeby nowy pracodawca pomyślał że chcę naciągnąć go na koszty jak w krótkim czasie po podpisaniu umowy poinformuje go o ciąży.
 
D
Mam ten sam problem. Z jednej strony starania o ciąże a z drugiej szukanie nowej pracy. To dopiero ciekawostka. [emoji6]I też nei chcę nikogo zawieść. Niestety różnie bywa. Jeden pracodawca zrozumie inny będzie szukał sposobu udowodnienia twojej winy i zwolnienia. Mnie jeszcze ciekawi jak mam szybko zmienić pracę jak mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia i nie wiem czy mój super pracodawca mnie tak od razu puści [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Dziewczyny, jeżeli chodzi o 3 miesięczne wypowiedzenie- zawsze możesz napisać wypowiedzenie za porozumieniem stron i zaproponować krótszy okres. W dzisiejszych czasach większość idzie na ten układ, jednak zawsze też możesz pracę porzucić. Ja jakoś mam takie podejście, że mało kto teraz wymaga świadectwa poprzedniej pracy.

Jeśli chodzi o druga kwestię to aby nie mieć problemów to po prostu do 12tego tygodnia nie zakładać karty ciąży, większość lekarzy to proponuje przy długich staraniach bo nigdy nie wiadomo jak będzie A żeby nie została nie przyjemna pamiątka.

Może troszkę to bezczelne ale już tyle razy mnie oszwabiono w pracy, że nie mam większych skrupułów :p
 
Cześć dziewczyny. A mnie przy poniedziałku tak w pracy wk... napisałbym brzydko, ale będą opanowana wkurzyli... Dzisiaj 22dc w piątek testuje. Biorę dupaston więc muszę wiedzieć. Mam nadzieję, że ten cykle to będzie ten [emoji177] objawy czuje jak lewy jajnik pracuje, ból piersi i chyba to wszystko. Nie chcę się nakręcać - wszystkie wiemy inaczej się nie da. Miłego poniedziałku dla Was
 
Mam ten sam problem. Z jednej strony starania o ciąże a z drugiej szukanie nowej pracy. To dopiero ciekawostka. [emoji6]I też nei chcę nikogo zawieść. Niestety różnie bywa. Jeden pracodawca zrozumie inny będzie szukał sposobu udowodnienia twojej winy i zwolnienia. Mnie jeszcze ciekawi jak mam szybko zmienić pracę jak mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia i nie wiem czy mój super pracodawca mnie tak od razu puści [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]




To widzę że nie tylko ja mam dylematy :p Trochę to pocieszające :-)
A dlaczego chcesz zmienić pracę oczywiście jeżeli to nie tajemnica :-) nie lepiej pracować juz tam gdzie wszystko się wie i wszystkich zna? :-)
 
Cześć dziewczyny. A mnie przy poniedziałku tak w pracy wk... napisałbym brzydko, ale będą opanowana wkurzyli... Dzisiaj 22dc w piątek testuje. Biorę dupaston więc muszę wiedzieć. Mam nadzieję, że ten cykle to będzie ten [emoji177] objawy czuje jak lewy jajnik pracuje, ból piersi i chyba to wszystko. Nie chcę się nakręcać - wszystkie wiemy inaczej się nie da. Miłego poniedziałku dla Was
3mam kciuki :)

U mnie w sobotę ok 11.00 był zastrzyk z Ovitrelle, w niedzielę przytulanki, dziś rano też. No jestem ciekawa co z tego wyniknie, jest to pierwszy cykl z CLO + Ovitrelle + Dupek. Pęcherzyki ładnie urosły (dawka 2x1). USG było b. zadowalające.
Wczoraj byłam na rowerku, mam nadzieje, że nie postąpiłam źle. Troszkę mnie ciągnie w brzuchu, mam jakby małe skurcze, ale bez wyraźnego i dotkliwego bólu. Coś tam wyraźnie się dzieje. Za 3 dni wracam do Dupka.

Mam ten sam problem. Z jednej strony starania o ciąże a z drugiej szukanie nowej pracy. To dopiero ciekawostka. [emoji6]I też nei chcę nikogo zawieść. Niestety różnie bywa. Jeden pracodawca zrozumie inny będzie szukał sposobu udowodnienia twojej winy i zwolnienia. Mnie jeszcze ciekawi jak mam szybko zmienić pracę jak mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia i nie wiem czy mój super pracodawca mnie tak od razu puści [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
@Eevee porozumienie stron to dobra sprawa, szczególnie jak sytuacja jest napięta to nie każdy pracodawca chce to ciągnąć jeszcze przez kilka miesięcy. Musisz szczerze pogadać.
Ja mimo starań, zmieniłam pracę w zeszłym roku. Nowe miejsce (szefostwo) wie jakie mam plany, są pod tym względem super nastawieni. Mam nadzieje, że nowe miejsce u Ciebie okaże się tak samo przyjazne jak moje :)
 
Cześć dziewczyny. A mnie przy poniedziałku tak w pracy wk... napisałbym brzydko, ale będą opanowana wkurzyli... Dzisiaj 22dc w piątek testuje. Biorę dupaston więc muszę wiedzieć. Mam nadzieję, że ten cykle to będzie ten [emoji177] objawy czuje jak lewy jajnik pracuje, ból piersi i chyba to wszystko. Nie chcę się nakręcać - wszystkie wiemy inaczej się nie da. Miłego poniedziałku dla Was

To testujemy tego samego dnia! ja też na dupku
 
Basia trzymam [emoji110]
Eevee możesz właśnie za porozumieniem stron ja tak zrobiłam 2 poprzedniej pracy i się zgodzili. Teraz pracuje od 1.5 roku mam umowę na czas nieokreślony i jest super. Bardzo lubię moja prace i bardzo długo bilam się z myślami czy chce teraz drugie dziecko.

Dziewczyny boli mnie brzuch jajniki cholera nie wiem. W sobotę było przytulnie wczoraj albo dzis owu. Nie bolało mnie tak nigdy.
 
To testujemy tego samego dnia! ja też na dupku
A jakie długie masz cykle? Regularne? Ja mam regularne no i właściwie żadnych przeciwwskazań, mam torbiel ok 2cm, ale po dupku ładnie się wchłania. Chciałabym, żeby do września się udało bo potem chyba będę myślała o zmianie pracy
 
reklama
Basia trzymam [emoji110]
Eevee możesz właśnie za porozumieniem stron ja tak zrobiłam 2 poprzedniej pracy i się zgodzili. Teraz pracuje od 1.5 roku mam umowę na czas nieokreślony i jest super. Bardzo lubię moja prace i bardzo długo bilam się z myślami czy chce teraz drugie dziecko.

Dziewczyny boli mnie brzuch jajniki cholera nie wiem. W sobotę było przytulnie wczoraj albo dzis owu. Nie bolało mnie tak nigdy.

Marta co do Twoich jajników też miałam w tym cyklu podobne odczucia niby po owulacji, a bolały jak w trakcie. Zrobiłam sobie test owu i wyszedł pozytywny byłam zła bo się wtedy nie przytulalismy i oczywiście milion myśli.
Ps. Dobrze widziałam, że jesteś z Poznania?
 
Do góry