reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hej dziewczyny, tak mnie brzuch naiwana że nie dam rady iść dzisiaj na ten badania, rozkręciła się na dobre....:sad:
Współczuje, okropne są te @. Nie dość ,że przychodzą ciągle to jeszcze tak szumnie dają o sobie znać :(
Hej dziewczyny . Właśnie zrobiłam test i zdecydowanie negatywny :( wczoraj to jakiś felerny mi się trafił. Czekam na okres :(
Ojjj :( A spóźnia Ci się @ ? Czy jesteś jeszcze przed terminem okresu ?
 
A ja nadal na owulację czekam...
Testy owu wciąż negatywne raczej
Zrobię jeszcze koło południa i wieczorem ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190110_081028.jpg
    IMG_20190110_081028.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 70
reklama
To są testy z allegro. Zawsze je kupowałam i nigdy mnie nie oklalamy. Chyba mi się trafił jakiś felerny rzut ehh :(

Kurczę szkoda :( przykro mi bardzo!!!
Ja tez nie mam wiary w ten cykl już. Wszystkie niby symptomy ustały czyli słodka cisza przed @
Ale nie ma co się smucić, kolejny cykl, kolejna szansa!!!
 
Do góry