reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Uszy do góry dobrze będzie:) u mnie zaraz staranka najprzyjemniejszy czas:)
Oj to fakt <3 za <3 sama przyjemność ;) [emoji14]
Chociaż teraz jak juz po owu to boje sie cokolwiek żeby nie zaszkodzić. A mam parcie jak na owu [emoji14] ale to chyba przez ten duphaston.
 
Oj to fakt <3 za <3 sama przyjemność ;)
emoji14.png

Chociaż teraz jak juz po owu to boje sie cokolwiek żeby nie zaszkodzić. A mam parcie jak na owu
emoji14.png
ale to chyba przez ten duphaston.
Hmm... może to tak działa?myśl pozytywnie może akurat wszystko będzie dobrze☺ja mam ból gardła ale nie odpuszczam idę na żywioł zobaczymy co z tego będzie:biggrin2:
 
U mnie dziś drugi dzień 37,09 temp. Trochę mnie to podbudowuje i daje nadzieje. Strasznie ciągnie mnie do zrobienia testu ale staram się powstrzymać i przeciągnąć tak długo jak mogę do terminu @. Ale w tym miesiącu zniecierpliwienie bierze górę jakoś.
 
Hmm... może to tak działa?myśl pozytywnie może akurat wszystko będzie dobrze[emoji5]ja mam ból gardła ale nie odpuszczam idę na żywioł zobaczymy co z tego będzie:biggrin2:
Spokojnie. Ja z oskrzelami walcze 2miesiac. Nie biore antybiotykow. Nie daje sie. Miodzio wrzosowy polecam i.. wista wioo
 
reklama
No to zdrówka! Byle jak najszybciej minęła ta choroba.
Dla fasolki sie przemęcze. Zero chemii. I tak mam wyrzuty że mnie gin faszeruje tym wszystkim. Kiedyś dawno dawno temu ;) bez niczego bez starań lekow itp zaciążyłam. Odstawiłam tabsy w połowie cyklu !!! I zaszłam odrazu. 2 tyg po i dwie kreski. A teraz takie męczarnie ehh
 
Do góry