reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

reklama
Witam się z wami z rana...
Co do niedzieli niehandlowej nie mam zdania. Pracowałam kiedyś i w niedziele i we wszystkie swieta. Cenie sobie dwa dni wolnego bardzo i prace po tylko 8 godzin. Ale z tym lekarzem to mnie zrodziło! Jak tak można. Czesto swego czasu odwiedzałam pogotowie ( syn, mąż, ja) i nigdy mnie tak nie przyjęto! Ja bym to zgłosiła.

Kolejny dzień mnie do@. Nie wiem czemu ale jestem wzdeta jak balo. I czuje się wybitnie okresowo. No 20 sie okaże się ;-) pozdwawiam was cieplutko.
 
Witajcie po przerwie. Wracam bo kolejny cykl staran.
28.11 @ 9.12 owu. Wszystko niby w normie. Zdrowa itp..
Biore kwas 4miesiac.
Glucophage na wszelki wielki juz 2miesiac.
A wczoraj bardzo sie zdenerwowałam, zaczelo mnie w podbrzuszu boleć, bałam sie ze nie dojdzie do implantacji i lekarz przepisał duphaston.
Czekam... mam mieszane uczucia...
Nie wiem nawet od kiedy zaczac robic bete.. bo sie boje wyniku negatywnego... ale chcialabym wiedziec jak najszybciej zeby nie mieć złudzeń.. ehh
 
reklama
Najgorsze jest to czekanie [emoji23] ja bym najchętniej już dziś test zrobiła ale wiem, że nic z tego nie wyjdzie. Nie dość, że mam jeden to jeszcze z czułością 25! A do @ jeszcze tydzień! [emoji24][emoji24]
Ja mam 9 dni do @ ...a też mnie korci...
 
Do góry