reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

@SalsaPL poczekaj choćby do pt i zrób betę. Wtedy powinno już coś wyjść.
@martoosia04 to pozytywny objaw! Kiedy testujesz?

Mnie dzisiaj ćmi jak na @ więc pewnie lada moment będzie :)

Dopiero termin @ na 21.12 nie chce się spieszyć z testem, ale z drugiej strony o niczym innym nie myślę. Temp pozytywnie wysoka. Daje nadzieje. Jednak martwi mnie niska szyjka i jakby ciut otwarta. Nie chcę by to oznaczało, że się jednak nie udało.
 
reklama
Cześć dziewczynki. Wreszcie piateczek...
@buterrfly prezenty ogarnięte, uff mamy juz z głowy cale to zamieszanie, tylko sprytnie zapakować co bardzo lubie i podrzucić pod choinke
A jak twoje zdrówko dzis? Praca na uczelnie skończona?
@Kati 5805 @Ewelina @ też do konca nie umiem sie tu poruszać bo nigdy nie mialam styczności z jakimikolwiek forum. Ale fajnie mi tu :-p
@Migdalove ale konowal z tego lekarza..cwaniak..tacy są najgorsi. Tez bym się odezwala i chyba skwitkiem bym mu odpowiedziala czy byl sam w kosciele..?! Pfff.
@Jivka też zawsze po świętach patrzeć na to świąteczne jedzenie nie możemy i szalejemy z fastfoodami hahahha.

A mi się dzis wysnila sukienka którą wczoraj oglądałam na necie i jak nic musze dzis ja kupic :laugh2:
Miłego poranka
 
martoosia04
Ja tam nic nie sprawdzam na dole. Nie znam sie na tym. Wiec sie nie nakrecam. Temp nie mierze bo mam caly czas przez choróbsko podwyzszoną hehe

Martwią mnie tylko paski owu. Zostal mi jeden w opakowaniu i ciagle pokazuje 2 kreski chociaz to juz tydzien po owu. Wiwcie moze jak dlugo sie podwyzszone LH utrzymuje ?
 
Dopiero termin @ na 21.12 nie chce się spieszyć z testem, ale z drugiej strony o niczym innym nie myślę. Temp pozytywnie wysoka. Daje nadzieje. Jednak martwi mnie niska szyjka i jakby ciut otwarta. Nie chcę by to oznaczało, że się jednak nie udało.
Trzeba myśleć pozytywnie,może akurat tym razem będzie ok trzymam kciuki:)
 
Melduje się z pracy. Byle do 14 i weekend [emoji846]
W nocy rozłożyło mnie całkiem , także mam piękne przeziębienie [emoji13] ale kuruje się i oby przeszło ..
Dzisiaj wybieram się na paznokcie, potem ostatnia nocka z pracą na zaliczenie i jutro zajęcia, a potem do nowego roku spokój...


Testującym niedługo życzę dużo cierpliwości i pozytywów [emoji8]
 
martoosia04
Ja tam nic nie sprawdzam na dole. Nie znam sie na tym. Wiec sie nie nakrecam. Temp nie mierze bo mam caly czas przez choróbsko podwyzszoną hehe

Martwią mnie tylko paski owu. Zostal mi jeden w opakowaniu i ciagle pokazuje 2 kreski chociaz to juz tydzien po owu. Wiwcie moze jak dlugo sie podwyzszone LH utrzymuje ?

Ponoć w ciąży wychodzą pozytywne testy LH. Dziewczyny gdzieś na którymś wątku sprawdzały i druga kreska mega gruba była i ciemna.
 
martoosia04
..ale to mozliwe ze kreski tydzien po owu są przez owu czy ... bardziej to drugie wyczekane ?
 
Cześć dziewczynki. Wreszcie piateczek...
@buterrfly prezenty ogarnięte, uff mamy juz z głowy cale to zamieszanie, tylko sprytnie zapakować co bardzo lubie i podrzucić pod choinke
A jak twoje zdrówko dzis? Praca na uczelnie skończona?
@Kati 5805 @Ewelina @ też do konca nie umiem sie tu poruszać bo nigdy nie mialam styczności z jakimikolwiek forum. Ale fajnie mi tu :-p
@Migdalove ale konowal z tego lekarza..cwaniak..tacy są najgorsi. Tez bym się odezwala i chyba skwitkiem bym mu odpowiedziala czy byl sam w kosciele..?! Pfff.
@Jivka też zawsze po świętach patrzeć na to świąteczne jedzenie nie możemy i szalejemy z fastfoodami hahahha.

A mi się dzis wysnila sukienka którą wczoraj oglądałam na necie i jak nic musze dzis ja kupic :laugh2:
Miłego poranka
Super. Też przede mną pakowanie , ale to dopiero w następnym tygodniu.
A moje zdrówko dzisiaj tak jak pisałam pięknie się rozwinęło choróbsko i męczy mnie [emoji19]
Prace dzisiaj muszę zakończyć. Przeczytać, ewentualne poprawki. Wydrukować i poskładać.


martoosia04
Ja tam nic nie sprawdzam na dole. Nie znam sie na tym. Wiec sie nie nakrecam. Temp nie mierze bo mam caly czas przez choróbsko podwyzszoną hehe

Martwią mnie tylko paski owu. Zostal mi jeden w opakowaniu i ciagle pokazuje 2 kreski chociaz to juz tydzien po owu. Wiwcie moze jak dlugo sie podwyzszone LH utrzymuje ?

Salsa z tego co wiem to nie powinno się robić więcej testów od pierwszego pozytywa już.
 
Ja zawsze robię testy do pozytywnego i Ew. sprawdzam jak długo się utrzymują takie mocne. Ale przeważnie wtedy kończą się testy. Więc niestety nie kontynuuję.
 
reklama
Wczesniej mialam elektroniczny. Wiec szybko sie skonczyl i po mimo buzki nic nie wyszlo. Dzien przed oczekiwanym testem ciazowym dostalam @.
Teraz kupilam niestety zwykle paskowe w promocji 5+2 [emoji14] i jeszcze mam dwa opakowania na zapas hehe
 
Do góry