reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

@SalsaPL chodziło mi o ten piątek za tydzień. Wiem że to łatwo powiedzieć, ale staraj się nie myśleć za dużo o ciąży :)

Na testach owu się nie znam, ale też czytałam że w razie ciąży potrafią wychodzić pozytywne. Ale to na pewno nie wyznacznik, więc lepiej cierpliwie czekać.
 
reklama
@Jivka :) wiem że chodzi o nastepny hehehe .. no ale chciałam spróbować oszukać system hehe ;)
Staram sie nie myśleć.. staram się [emoji14]
 
Hehe wcięło mi gdzieś buźkę, miała tam być bo brzmiało to sucho :p
Obejrzyj sobie serial jakiś :) Pojechało moje dziecko na wycieczkę, jestem przerażona :szok: Najchętniej pojechałabym raz z nią i trzymała ją za rączkę :p
 
@Jivka spokojnie. Dopiero sie zacznie.. wyjazdy itp. A z dnia na dzień bedziesz chciała żeby trafiało się to cześciej ;) uroki macierzyństwa i jego etapy hehe
 
Pewnie tak... Muszę się czymś sama zająć, żeby się nie martwić
To proponuje przesiewke w przyprawach. Posprawdzać daty przydatności. Poukladać tematycznie lub alfabetycznie. Albo chodz idziemy cos razem poogladac [emoji14]
 
To proponuje przesiewke w przyprawach. Posprawdzać daty przydatności. Poukladać tematycznie lub alfabetycznie. Albo chodz idziemy cos razem poogladac [emoji14]
Przyprawy, niezły pomysł
Wstawię też pranie i od razu sobie przyniosę poprzednie z suszarni i mam roboty na 2h :D

@Migdalove co z tą listą? Robimy? Będzie łatwiej się połapać kto na kiedy na termin spodziewanej @
 
Ja pokusiłam się o test, bo wg Flo @ ma być na 19.12 wiec mowię sobie moze moze... ale negatywny i bielutki jak po wizirze. Teraz powiedziałam sobie, że czekam do poniedziałku. A zaś kolejny dopiero 21.12 (już tylko dwa testy zostały)

Cycki jakieś obolałe. Ledwo koszule w pracy zapięłam.
 
reklama
Do góry