reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ok to jeszcze mam szanse :) u mnie termin na 9.01 i 24 dc. Więc trzymaj swoje szczęście pod sercem a za nas kciuki [emoji3]
Trzymam mocno razem pójdziemy do wątku wrześniowek
Nazbierało sie na wrzesień [emoji847] super Ciesze sie z wszystkich postow z kreseczkami
Dosłownie tyle we mnie optymizmu co niecierpliwosci bo też bym chciała..
Mi gin wywołaniem owu na 8dc tak wszystko poprzesuwał że ja już zglupiałam ile ten cykl moze miec i na kiedy ewentualna @.
 
No wlasnie ze nie. U nas wszystkie wyniki bardzo dobre. Zadnych przeciwwskazań medycznych. Pol roku starań i nic. A mam monity, wizyty codziennie przed i po owu. Pelna opieka dwoch najlepszych ginków. Facet moj pracuje na najwyższych obrotach. Idealne dni idealne pozycje. I co ? Dupa blada [emoji13][emoji14][emoji12]
Najczęściej za pierwszym razem udaje sie tym co nie myslą tak bardzo. Jeszcze sie nie nakrecily. Nie przeszly stresow testowania praktycznie juz po [emoji173][emoji23][emoji23][emoji23] ale damy rade dziewczynki. Śnieg, zimno, moze to sprzyjać będzie wiekszej kołdrologii [emoji12][emoji14][emoji13]

U nas w udanym cyklu po 2 latach staran byl tylko raz sex. Wiec jesli jestescie zdrowi to sie uda.
 
reklama
Niestety USG wykazało, że nadal mam PCO. I teraz zaczyna się, w 3cim dc mam zrobić badania hormonów, 10 dc USG owulacyjne i tak co 2 dni na USG owulacyjne.
Dopiero wtedy można będzie podjąć jakieś leczenie.
Ciekawe jest to, że miałam regularne cykle aż do momentu kiedy zaczęliśmy starać się o dzidzi. Chyba za bardzo się spinam.
 
Do góry