reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

reklama
Łał to już za półmetkiem [emoji3]
A jak samopoczucie ? Na początku miałaś jakieś nietypowe objawy ? Przepraszam może pisałaś ale musiałam przeoczyć.

Ja od poczatku znosze zle ciaze. Przed @ to tylko na zapachy wrazliwosc reszta bez zmian. Bol brzucha jak na @. A od 6tc wymioty i tak do 5 miesiaca pare razy dziennie ...
 
Ja od poczatku znosze zle ciaze. Przed @ to tylko na zapachy wrazliwosc reszta bez zmian. Bol brzucha jak na @. A od 6tc wymioty i tak do 5 miesiaca pare razy dziennie ...
Chciałam napisać współczuję ale się powstrzymałam. Ujme to inaczej. Współczuję wymiotów, ale gratuluję maleństwa, które rośnie pod serduszkiem. Jaka płeć? Jeśli można spytać ❤️
 
Ja wczoraj odebralam wyniki i ogolnie nie wiem co myslec..
Znow leci hemoglobina i erytrocyty.. Wracamy do anemii..
Krzywa tylko na czczo zle 102/159/133.
Ale zupełnie nie kumam tego hba1c... Norma od 4.8% a ja mam 3.49%,:( i co zmagam sie zza wysokim cukrem na czczo a hba1c mowi mi ze mam spadki cukru z wyliczen wychodzi 65mg/dl.. Ogolnie morfologia 11 pozycji za malo lub za wysoko od normy... Mocz ma ketony, leukocyty i szczawiany wapnia.. Posypalam sie lekko. Ta ciąża mnie troszkę próbuje zmeczyc. Jeszcze obudzilam sie z takim skurczem w udzie ze nie wiedzialam co robic bo kazda pozycja nawet stojaca potegowala skurcz.
 
Ja wczoraj odebralam wyniki i ogolnie nie wiem co myslec..
Znow leci hemoglobina i erytrocyty.. Wracamy do anemii..
Krzywa tylko na czczo zle 102/159/133.
Ale zupełnie nie kumam tego hba1c... Norma od 4.8% a ja mam 3.49%,:( i co zmagam sie zza wysokim cukrem na czczo a hba1c mowi mi ze mam spadki cukru z wyliczen wychodzi 65mg/dl.. Ogolnie morfologia 11 pozycji za malo lub za wysoko od normy... Mocz ma ketony, leukocyty i szczawiany wapnia.. Posypalam sie lekko. Ta ciąża mnie troszkę próbuje zmeczyc. Jeszcze obudzilam sie z takim skurczem w udzie ze nie wiedzialam co robic bo kazda pozycja nawet stojaca potegowala skurcz.
Ojej.. nazbierało sie tego. Nie martw sie na pewno lekarz cos poradzi :*
Nie daj sie! Ketony w moczu da sie ogarnąć metodą prob i błędów ja tak miałam. Cukier na czczo hmm moze kwestia tego co i kiedy jesz wieczorem? To i te ketony wariuja?
 
reklama
Do góry